Розпорядження від 2001-02-28. № 143/79-р

Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу “До чистих джерел"

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

від 28.02.2001р. N143/79-р

м.Івано-Франківськ

Про проведення щорічного
Всеукраїнського конкурсу
“До чистих джерел“

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24.01.2001р. N51 “Про щорічний Всеукраїнський конкурс “До чистих джерел” “, з метою об’єднання зусиль, спрямованих на поліпшення стану джерел, водойм і річок області, раціональне використання водних ресурсів, вироблення дбайливого ставлення населення до водних об’єктів, їх охорони і відтворення та успішного проведення Всеукраїнського конкурсу “До чистих джерел“ в області:

1. Провести в області з 26 лютого по 12 квітня 2001 року Всеукраїнський конкурс “ До чистих джерел “ між населеними пунктами і районами області, з оголошенням його підсумків до Дня довкілля.

2. Затвердити проведення конкурсу згідно з додатком.

3. Районним державним адміністраціям, виконкомам міських , селищних, сільських рад спільно з державним управлінням екології та природних ресурсів в Івано-Франківській області, управлінням освіти і науки облдержадміністрації, облтелерадіокомітетом, керівниками підприємств, організацій, установ, екологічних громадських організацій, шкіл, середніх спеціальних і вищих учбових закладів провести організаційну роботу щодо забезпечення проведення протягом березня 2001 року щорічного Всеукраїнського конкурсу “ До чистих джерел” . Створити комісії для підбиття підсумків проведеної роботи.

4. Державному управлінню екології та природних ресурсів в області ( М.Приходько ) забезпечити організацію та проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу “ До чистих джерел “.

 

5. Рекомендувати:

- екологічним громадським організаціям, громадським об’єднанням, політичним партіям залучати широкі верстви населення до участі в конкурсі ;

- засобам масової інформації висвітлювати хід проведення Всеукраїнського конкурсу “ До чистих джерел “.

6. Районним державним адміністраціям, виконкомам міст обласного підпорядкування до 20 квітня подати в облдержадміністрацію конкурсній комісії інформацію та матеріали для визначення переможців.

7. Державному управлінні екології та природних ресурсів в Івано-Франківській області звернутись із клопотанням до обласної ради про виділення з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища 3200 гривень для преміювання переможців конкурсу.

8. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації ( М. Логін ) після виділення коштів обласною радою профінансувати виплату премій переможцям.

9. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови обласної державної адміністрації В.Бруса.

 

 

Голова обласної державної Голова обласної ради

адміністрації

Михайло Вишиванюк Зіновій Митник

Додаток

до розпорядження облдержадміністрації

і обласної ради від 28 лютого 2001р.

№ 143/79-р

 

Порядок проведення

Всеукраїнського конкурсу “ До чистих джерел”

Конкурс проводиться з 26 лютого по 12 квітня 2001 року.

Мета конкурсу- визначити і відзначити райони та населені пункти області, які об’єднали зусилля, спрямовані на поліпшення стану джерел, водойм, річок області, раціональне використання водних ресурсів, вироблення дбайливого ставлення населення до водних об’єктів, їх охорони та відтворення.

При підбитті підсумків конкурсу враховується виконання наступних робіт:

  • приведення в належний стан прибережних смуг, джерел, криниць, великих і малих річок, озер;

  • участь в охороні вод та відтворення водних ресурсів, здійснення громадського контролю за використанням і охороною вод та відтворенням водних ресурсів, недопущення самовільного добування з русел і заплав рік гравійно-піщаної суміші, ліквідація утворених сміттєзвалищ, створення зелених насаджень вздовж берегів річок.

Підбиття підсумків та нагородження переможців відбудеться з 07 по 17 травня 2001 року.

Переможці конкурсу нагороджуються преміями у розмірі:

між селами за перше місце - 400 грн.

за друге місце - 200 грн.

за третє місце -150 грн.

між містами за перше місце- 500 грн.

і селищами міського типу за друге місце - 300 грн.

за третє місце - 150 грн.

між районами за перше місце –500 грн.

за друге місце -300 грн.

за третє місце -200 грн.

28.02.2001 00:00