Розпорядження від 2001-11-26. № 851/560-р

Про відзначення в області "Дня місцевого самоврядування

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 26.11.2001 №851/560-р

Про відзначення в області
"Дня місцевого самоврядування"

Відповідно до Указу Президента України "Про День місцевого самоврядування" та з метою  відзначення  важливої ролі органів місцевого самоврядування у здійсненні демократичних перетворень у нашому суспільстві:

1. Головам районних державних адміністрацій, районних рад,міським головам:

1.1. Організувати проведення 4-7 грудня  п.р.  районих і міських  урочистих заходів, присвячених  Дню місцевого самоврядування.

1.2.Надати практичну допомогу міським (районного значення), селищним і сільським радам у  відзначенні Дня місцевого самоврядування;

1.3. Відзначити працівників органів місцевого самоврядування і депутатів місцевих рад, які зробили вагомий особистий внесок у становлення та розвиток місцевого самоврядування, соціально-економічний та культурний розвиток території.

2. Управлінню  у справах  преси та  інформації облдержадміністрації, обласному телебаченню "Галичина", редакції газети "Галичина" висвітлювати в місцевих засобах масової інформації заходи, присвячені Дню місцевого самоврядування та передовий досвід місцевих рад, їх органів і депутатів.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації  Р.Струтинського та  першого заступника голови обласної ради Я.Арабчука.

Перший  заступник голови обласної  державної адміністрації

Перший  заступник голови
обласної ради

Василь Брус

Ярослав Арабчук

26.11.2001 00:00