Розпорядження від 2001-11-16. № 829/546-р

Про підсумки трудового суперництва з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарств

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 16.11.2001. № 829/546-р

м.Івано-Франківськ

Про підсумки трудового суперництва
з нагоди відзначення Дня працівників
сільського господарства

Розглянувши матеріали про підсумки трудового суперництва у 2001 році та з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства, визначити переможцями:

1.Серед районів лісостепової зони:

1.1. Коломийський район (голова райдержадміністрації Михайло Негрич, голова райради Василь Жибак, начальник управління сільського господарства і продовольства райдержадміністрації Григорій Завражний, голова райпрофради Федір Хільчук ), трудівники якого збільшили порівняно з минулим роком валове виробництво зернових - на 30,2 відсотка, овочів - на 38,3, продаж цукрових буряків - на 32,0, заготівлю кормів на умовну голову - на 35,0 відсотків, виробили на 100 га сільгоспугідь 717,1 ц молока та 92,6 ц м'яса.

Вручити району Перехідний прапор обласної державної адміністрації та обласної ради і грошову премію в розмірі 500 грн.

1.2.Відзначити добру роботу Городенківського району (голова райдержадміністрації Михайло Гранішак, голова райради Іван Загарук, начальник управління сільського господарства і продовольства райдержадміністрації Михайло Гайдич, голова райпрофради Роман Яшан), трудівники якого збільшили порівняно з минулим роком валове виробництво зернових на 36,8 відсотка, овочів - на 5,2 , продаж цукрових буряків - на 25,0, заготівлю кормів на умовну голову - на 20,0 відсотків , виробили на 100 га сільгоспугідь 496,2 ц молока та 77 ц м'яса.

2. Серед районів Передкарпаття та Карпат:

2.1 Богородчанський район (голова райдержадміністрації Орест Васильків, голова райради Дмитро Курилюк, начальник управління сільського господарства і продовольства райдержадміністрації Михайло Гедзик, голова райпрофради Іван Андрусяк), трудівники якого збільшили порівняно з минулим роком валове виробництво зернових на 10,3 відсотка, льону-довгунця - на 91,0, овочів - на 48,6 , заготівлю кормів на умовну голову - на 58,2 відсотка, виробили на 100 га сільгоспугідь 1061,2 ц молока та 110,9 ц м'яса.

Вручити району Перехідний прапор обласної державної адміністрації та обласної ради і грошову премію в розмірі 500 грн.

2.2. Відзначити добру роботу Долинського району (голова райдержадміністрації Василь Тепчук, начальник управління сільського господарства і продовольства райдержадміністрації Микола Гуцуляк, голова райпрофради Василь Цвігун), трудівники якого збільшили порівняно з минулим роком валове виробництво овочів на 14,8 відсотка , заготівлю кормів на умовну голову - на 85,0 відсотків, виробили на 100 га сільгоспугідь 1032,8 ц молока та 117,8 ц м'яса.

3. На вирощуванні зернових культур - колектив сільськогосподарського виробничого кооперативу "Поточищенський", с. Поточище Городенківського району (керівник -Мирослав Козло), який на площі 452 га виростив і зібрав по 49,4 ц/га збіжжя, в тому числі ярого ячменю - по 50,3 ц/га, кукурудзи на зерно - по 90 ц/га.

Вручити колективу Перехідний прапор обласної державної адміністрації та обласної ради і грошову премію в розмірі 300 грн.

3.1. Відзначити добру роботу на вирощуванні зернових культур колективів:

закритого акціонерного товариства "Степан Мельничук", с.Турка Коломийського району;

сільськогосподарського виробничого кооперативу "Золотий колос", с.Серафинці Городенківського району;

дочірнього підприємства "Ямниця" ВАТ "Івано-Франківський цементно-шиферний комбінат", с. Ямниця Тисменицького району;

сільськогосподарського виробничого кооперативу "Пуків", с.Пуків Рогатинського району;

сільськогосподарського виробничого кооперативу ім. Івана Франка, с.Іваниківка Богородчанського району.

4. На вирощуванні цукрових буряків - колектив приватного агропромислового підприємства "Ольвія - М", м. Снятин (керівник - Микола Микитин), який виростив 11,6 тис. тонни цукросировини на площі 255 гектарів, урожайність 453,0 ц з гектара.

Вручити колективу Перехідний прапор обласної державної адміністрації та обласної ради і грошову премію в розмірі 300 грн.

4.1. Відзначити добру роботу на вирощуванні цукрових буряків колективів:

приватної агрофірми "Вільна Україна", с.Підгайчики Коломийського району ;

сільськогосподарського виробничого кооперативу "Агрофірма "Дружба", с.Виноград Городенківського району;

Тлумацької державної сортостанції.

4.2. Відзначити кращі особисті господарства з виробництва цукрових буряків:

Василя Ощипка з м. Городенки, який продав 210 тонн цукросировини;

Ігора Остапчука з с.Вербівці Городенківського району, який продав 164 тонни цукросировини;

Ганни Артим із с.Делева Тлумацького району, яка продала 49 тонн цукросировини.

5. На вирощуванні льону-довгунця - колектив сільськогосподарського виробничого кооперативу "Богородчанський", с.Похівка Богородчанського району (керівник - Михайло Пінах ), який на площі 69 га одержав по 11,9 ц/га льоноволокна та по 6,9 ц/га насіння .

Вручити колективу Перехідний прапор обласної державної адміністрації та обласної ради і грошову премію в розмірі 300 грн.

5.1. Відзначити добру роботу на вирощуванні льону-довгунця колективів:

сільськогосподарського виробничого кооперативу ім.Івана Франка, с.Іваниківка Богородчанського району;

сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю "МІГС", с.Комарів Галицького району;

товариства з обмеженою відповідальністю "Підгір'я", с.Завадка Калуського району;

закритого акціонерного товариства "Степан Мельничук", с. Турка Коломийського району.

6. У садівництві, на вирощуванні картоплі, овочевих культур і лікарських рослин - колектив закритого акціонерного товариства "Степан Мельничук", с. Турка Коломийського району (керівник - Мирослав Червінський ).

Вручити колективу Перехідний прапор обласної державної адміністрації та обласної ради і грошову премію в розмірі 300 грн.

6.1. Відзначити добру роботу на вирощуванні овочів колективів:

міжгосподарського теплично-овочевого комбінату, с.Новоселиця Долинського району;

селянсько-фермерських господарств "Світанок" і "Фортуна",с.Негівці Калуського , "Дельта", с.Велика Кам'янка Коломийського ,Остапа Тиблевича, с.Букачівці Рогатинського районів;

приватної агрофірми "Стецівська", с.Стецева Снятинського району.

7. У молочному скотарстві - колектив товариства з обмеженою відповідальністю "Прут-Генетик", с. Перерив Коломийського району (керівник-Петро Книшук), де надоєно від корови за 9 місяців по 6123 кг молока.

Вручити колективу Перехідний прапор обласної державної адміністрації та обласної ради і грошову премію в розмірі 300 грн.

7.1. Відзначити добру роботу в цій галузі:

сільськогосподарського виробничого кооперативу ім. Івана Франка,с. Іваниківка Богородчанського району;

фермерського господарства "Світанок", с. Саджава Богородчанського району;

закритого акціонерного товариства "Степан Мельничук", с.Турка Коломийського району;

приватної агрофірми "Стецівська", с.Стецева та приватного агропромислового підприємства "Ольвія - М", м.Снятин Снятинського району;

дочірнього підприємства "Ямниця" ВАТ "Івано-Франківський цементно-шиферний комбінат" , с. Ямниця Тисменицького району;

товариства з обмеженою відповідальністю "Черніївське" , с.Черніїв Тисменицького району;

сільськогосподарського виробничого кооперативу "Бистриця", с. Старий Лисець Тисменицького району.

8. У м'ясному скотарстві - сільськогосподарський виробничий кооператив ім. Грушевського, с.Чесники Рогатинського району (голова правління - Олег Сухоребський), який домігся 656 грамів середньодобових приростів великої рогатої худоби.

Вручити колективу Перехідний прапор обласної державної адміністрації та обласної ради і грошову премію в розмірі 300 грн.

Відзначити добру роботу в цій галузі :

колективів сільськогосподарських кооперативів "Покуття", м.Городенка та "Воля" , с.Лука Городенківського району;

приватної агрофірми "Вільна Україна", с.Підгайчики, та товариства з обмеженою відповідальністю "Агрофірма "Надія", с.Ценява Коломийського району;

приватного сільськогосподарського підприємства "Краяни", с.Залуччя, та приватної агрофірми "Кобзар", с.Заболотів Снятинського району.

8.1. Відзначити добру роботу:

в галузі птахівництва - сільськогосподарського виробничого кооперативу "Авангард", с.Загвіздя Тисменицького, та товариства з обмеженою відповідальністю "Варто" Снятинського районів;

в галузі свинарства - приватного сільськогосподарського підприємства "Галичина", с.Тустань Галицького, і спільного підприємства "Росан-Агро", с.Підгороддя Рогатинського районів;

в галузі рибництва - рибгоспів "Галицький", м. Бурштин, "Кукільники", с.Кукільники Галицького , "Тисмениця", м.Тисмениця Тисменицького районів.

9. Серед сільських і селищних рад за активну роботу в сприянні процесам реформування в аграрному секторі економіки, добре організовану закупівлю лишків сільськогосподарської продукції у населення :

9.1. Поточищенську сільську раду Городенківського району (сільський голова - Петро Курилів), де з початку року закуплено в населення 77 тонн молока та 15 тонн м'яса.

Вручити сільській раді Грамоту голови облдержадміністрації і голови обласної ради та грошову премію в розмірі 200 грн.

9.2.Турківську сільську раду Коломийського району (сільський голова - Петро Жидак), де з початку року закуплено в населення 354 тонни молока та 26,6 тонни м'яса.

Вручити сільській раді Грамоту голови облдержадміністрації і голови обласної ради та грошову премію в розмірі 200 грн.

Перший заступник голови
обласної державної адміністрації

Голова обласної ради

Василь Брус

Зіновій Митник

16.11.2001 00:00