Очільник області ознайомився з роботою інформаційного центру допомоги учасникам АТО та центру соціальної реабілітації в Рожнятівському районі (ФОТО)

news-image
Голова облдержадміністрації Олег Гончарук позитивно оцінив роботу працівників інформаційного центру допомоги учасникам АТО в смт. Рожнятів.

«Поспілкувався з радником голови Рожнятівської райдержадміністрації, який опікується проблемами учасників АТО і сам брав участь у бойових діях на Сході держави, – зазначив очільник області. – Віктор Владикін працює у практичній площині та допомагає розбиратися у багатьох питаннях: стосовно грошової компенсації, спрощення процедури оформлення документів на отримання земельних ділянок, оздоровлення».

Під час спілкування з журналістами Віктор, який отримав поранення й нині перебуває на лікуванні, розповів про конкретні факти допомоги учасникам АТО, яку забезпечили у районі. Зокрема, ремонт покрівлі у будинку, де проживає родина одного з бійців, організацію оздоровлення у місцевості поблизу села Осмолоди, виділення земельної ділянки. За словами радника, на сьогодні в зоні проведення АТО перебувають сто жителів Рожнятівщини. Проблеми, з якими звертаються бійці та їх родичі, намагаються вирішити і безпосередньо на місці, і звертаючись за потреби в центральні органи влади.

А у смт. Брошнів-Осада, де також в рамках робочої поїздки побував Олег Гончарук, працюють над тим, щоб допомогти дітям з вадами розвитку. Дбаючи про це, у центрі соціальної реабілітації забезпечили денне відвідування восьми таких дітей. З ними займаються психолог, реабілітолог, масажисти, логопед. У закладі є необхідний інвентар, не вистачає лише басейну, який наразі потребує відновлення.

«Станом на сьогодні на проведення усіх необхідних робіт з обласного бюджету виділено 500 тисяч гривень, ще 100 тисяч гривень передбачено у районному, а 400 тисяч гривень вишукають у селищному бюджеті, – прокоментував, ознайомившись з роботою центру, Олег Гончарук. – Це –  яскравий приклад того, як шляхом співфінансування можна ефективно вирішувати ті чи інші проблемні питання на місцях. Сподіваємося, що вже восени роботу басейну для діток буде відновлено».

Селищний голова та керівництво центру соціальної реабілітації також найближчим часом планують облаштувати під'їзні шляхи до закладу й відкрити в ньому ще декілька дитячих груп. Адже ще як мінімум 298 дітей у Рожнятівському районі потребують реабілітації.


Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

10.06.2015 16:35