В області зосередять увагу на проведенні ямкового ремонту доріг місцевого значення

news-image
Заступник голови облдержадміністрації Володимир Кушнір взяв участь у всеукраїнській селекторній нараді з питань передачі в комунальну власність медичних закладів залізниці, реформування роботи регіональних відділень «Укравтодору», щодо ситуації з проведенням ямкового ремонту доріг.

«Сьогодні в області необхідно провести ямковий ремонт на 286 кілометрах автошляхів державного значення, з них 240 кілометрів доріг вже відремонтовано, – зазначив у коментарі Володимир Кушнір. – Складніша ситуація з ямковим ремонтом доріг місцевого значення. Потрібно відремонтувати 690 кілометрів, зроблено 256 кілометрів. Важливо пришвидшити темпи робіт, але бракує коштів, виникла значна заборгованість з виплати зарплат працівникам, задіяним на об'єктах. Ці труднощі характерні для всіх регіонів держави».

Найбільш проблемними ділянками доріг на Прикарпатті, за словами управлінця, є наразі ті, що поблизу Ворохти, Снятина, Отинії. Щоб виправити ситуацію, на його думку, потрібно перш за все подбати про співфінансування ремонтних робіт. 


Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

17.06.2015 11:24