Повідомлення про оприлюднення проекту розпорядження облдержадміністрації «Про добровільну категоризацію туристичних садиб області»

Відповідно до ст. 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003 № 1160-IV (зі змінами), розпорядження облдержадміністрації від 11.12.2014 № 747 «Про план діяльності облдержадміністрації з підготовки проектів регуляторних актів на 2015 рік (зі змінами) облдержадміністрація повідомляє про оприлюднення проекту розпорядження «Про добровільну категоризацію туристичних садиб області».

Зауваження та пропозиції від громадян, підприємств, установ і організацій, суб’єктів господарювання – учасників ринку послуг у сфері сільського зеленого туризму, галузевих громадських організацій, райдержадміністрацій та виконавчих комітетів міських рад міст обласного значення, органів місцевого самоврядування приймаються протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення у письмовому (та/або електронному) вигляді департаментом міжнародного співробітництва, євроінтеграції та розвитку туристичної інфраструктури облдержадміністрації 

(вул. Грушевського, 21, м. Івано-Франківськ, каб. 661, e-mail: ertd@ukr.net).

Відповідно до частини першої статті 20 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» (зі змінами) зауваження і пропозиції щодо оприлюдненого проекту регуляторного акта і відповідного аналізу регуляторного впливу надаються фізичними та юридичними особами, їх об’єднаннями, крім розробника цього проекту, також і Державній регуляторній службі України: вул. Арсенальна, 9/11, м. Київ, e-mail: inform@dkrp.gov.ua.

Проект

Аналіз регуляторного впливу

18.11.2015 15:16