ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення консультацій з громадськістю у формі публічного громадського обговорення шляхом електронних консультацій щодо розробки стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Івано-Франківській області

Мета проведення консультацій з громадськістю: збір пропозицій щодо розробки стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Івано-Франківській області.

Способи забезпечення участі в обговоренні: електронні консультації.

Строк подання пропозицій та зауважень: до 15 квітня 2016 року.

Номер телефону, за яким надаються консультації з обговорюваного питання та приймаються пропозиції: (0342) 55-20-06.

Контактна особа: Досюк Богдан Миколайович – головний спеціаліст відділу зв’язків з громадсько-політичними об'єднаннями управління комунікацій з громадськістю департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації.      

Електронні скриньки для подання пропозицій в режимі електронного листування: vp@if.gov.ua

Письмові пропозиції надсилати за адресою: 76004, м. Івано-Франківськ,      вул. Грушевського, 21, Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації.

Термін і спосіб оприлюднення результатів обговорення: після 17 квітня 2016 року на веб-сайті Івано-Франківської обласної державної адміністрації - http://www.old.if.gov.ua .

22.03.2016 08:22