Збір пропозицій до плану заходів з відзначення в області 75-ої річниці проголошення в м.Львові Акта відновлення Української держави та створення Українського державного правління

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю оголошує  збір пропозицій до плану заходів з  відзначення в області 75-ої річниці проголошення в м.Львові  Акта відновлення Української держави та створення Українського державного правління

Термін подання пропозицій: до 25 квітня 2016 року.

Контактна особа: Мацюк Ірина Тарасівна – начальник відділу зв’язків з громадсько-політичними об'єднаннями управління комунікацій з громадськістю департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації, тел. (0342) 55-20-06.

Електронна скринька для подання пропозицій в режимі електронного листування: vp@if.gov.ua.

Письмові пропозиції надсилати за адресою: 76004, м. Івано-Франківськ,      вул. Грушевського, 21, Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації.

Усі отримані пропозиції будуть розглянуті та оприлюднені на офіційному веб-сайті після 25 квітня 2016 року облдержадміністрації у відповідному розділі.

14.04.2016 09:39