Чого на Калущині пенсія цікавить молодь

news-image
Визнаймо відверто: як тільки про невідворотну старість та соціальні гарантії заходить мова з молодими людьми, то в їх очах бачимо відверту нудьгу. В Калуському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Івано-Франківської області цю проблему вирішили за допомогою квест-гри, яку провели спільно зі студентами – практикантами Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника.

За умовами гри, «Пенсіонер» поетапно проходить всі кроки пересічної людини, яка звертається до територіального управління за призначенням пенсії: від ознайомлення зі списком необхідних документів, випискою ОК-5 до подання заяви для призначення пенсії.  До «Кадровика» вимоги були більшими – адже він повинен сам консультувати працівників свого підприємства. 

– У ході гри, – зізнався начальник управління Фонду Ігор Кучма,  – ми побачили як сильні, так і слабкі сторони в організації своєї роботи з прийому громадян за принципом «єдиного вікна». Тому даний захід був корисним для всіх.

Основна ідея, яку намагались донести майбутнім юристам – кожен від тепер має дбати про своє майбутнє і розуміти, що йому робити, щоб мати гідне пенсійне забезпечення і щоб ніхто не міг порушити його права. 

Як не прикро, в Калуському районі багато молодих людей, яким вже доводилося вирішувати питання пенсійного забезпечення – при втраті годувальника, і вони на власному досвіді переконались, як важко жити без соціальних гарантій, коли працюєш без офіційного оформлення, і тому важливо сформувати правильний погляд на питання пенсійного забезпечення в молоді, яка тільки готується розпочати свою трудову діяльність.

19.04.2016 12:00