У Пенсійному фонді області стартує якісно нова система обслуговування громадян

news-image
Питання впровадження з 1 липня централізованої підсистеми призначення та виплати пенсій обговорили сьогодні в головному управлінні Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області.

На семінар-нараді це питання було розглянуто за участю начальників територіальних управлінь та їх заступників, відповідальних за впровадження централізованої підсистеми призначення та виплати пенсій.

– Запровадження централізованої підсистеми «Призначення та виплата пенсій» Інтегрованої комплексної інформаційної системи Пенсійного фонду України забезпечить автоматизацію процесів: від звернення громадянина до призначення і виплати йому пенсії, – коментує начальник головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області Надія Павлюк. – Нині, на старті переходу до нової системи обслуговування громадян, потрібно сконцентрувати увагу  на перших кроках, щоб система запрацювала: навчити відповідальних працівників згори донизу, щоб кожен зрозумів, що являє  собою дана система.

На нараді йшлося також про правове регулювання системи централізованого призначення і виплати пенсій, організацію роботи з обслуговування громадян у нових умовах та призначення пенсії із використанням централізованої підсистеми.

Попередньо вже проводилися кущові семінари-навчання у базових навчальних центрах в Коломиї, Калуші та Івано-Франківську з керівниками структурних підрозділів з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій, з обслуговування громадян, ведення електронних реєстрів та підтримки інформаційно-аналітичних систем. 

Спеціалісти головного управління фонду провели практичні заняття з учасниками семінар-наради, відповідальними за впровадження централізованої підсистеми призначення та виплати пенсії. Було продемонстровано використання інтегрованої комплексної інформаційної системи в дії.

24.06.2016 16:00