На Коломийщині провели інформаційний захід щодо проблеми нелегальної зайнятості та заробітної плати «у конвертах»

news-image
У Коломийському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України провели інформаційний захід на території місцевого ринку.

Спеціалісти фонду роздали громадянам тематичні буклети, щодо важливості легального оформлення трудових відносин з найманими працівниками та її значення для майбутнього пенсійного забезпечення, а також запропонували зареєструватись на веб-порталі  електронних послуг Пенсійного фонду України з метою самостійного контролю за даними, що містяться у реєстрі застрахованих осіб.

- Праця без укладення трудової угоди, отримання зарплати «у конверті» позбавляє людину страхового стажу, необхідного для призначення у майбутньому пенсії – і людина втрачає право на соціальні і трудові гарантії, передбачені чинним законодавством, - зазначила начальник управління Галина Григорчук.

У межах своїх повноважень працівники фонду вживають всіх заходів з метою легалізації заробітної плати та зайнятості населення. Головне завдання таких заходів – змусити людей замислитись над тим, що від офіційного розміру їхньої зарплати залежить їхній же соціальний захист, адже йдеться не лише про пенсійне страхування, а й про всі соціальні гарантії та виплати, які існують у державі. 

Працівники Коломийського об’єднаного управління Пенсійного фонду України інформують населення про зміни в законодавстві через ЗМІ та власну сторінку в соціальній мережі Facebook.

11.07.2016 08:08