Пенсійники Коломийщини налагодили конструктивну співпрацю з переселенцями із тимчасово окупованих територій України

news-image
На цьому наголосила голова громадської організації об’єднання українців Донбасу і Криму Ольга Золотарьова під час зустрічі з начальником Коломийського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Галиною Григорчук.

Як відомо, в  окремих районах Донецької та Луганської областей, які тимчасово не контролюються українською владою, органи Пенсійного фонду не здійснюють свою діяльність. Тоді як за місцем фактичного проживання або перебування внутрішньо переміщених осіб на підконтрольних українській владі територіях пенсії призначаються та виплачуються.

Делегація громадської організації отримала чіткі роз’яснення з цього приводу. Під час зустрічі також ішлося про те, що для  ідентифікації внутрішньо переміщених осіб та забезпечення їх соціальними виплатами здійснюється модернізація пенсійного посвідчення, яке  водночас слугуватиме і банківською платіжною карткою, що буде міститиме всю інформацію про  свого власника.

– Співпраця із управлінням Пенсійного фонду України на Коломийщині цілком конструктивна, – заявила голова об’єднання Ольга Золотарьова. – Жодних непорозумінь у питаннях пенсійного забезпечення громадян, внутрішньо переміщених із Донецької та Луганської областей, немає. Ми вдячні за розуміння наших проблем та всесторонню підтримку.

Коломийське об’єднане управління Пенсійного фонду України, в межах своїх повноважень, всіляко сприяє забезпеченню конституційних прав громадян України, проведенню просвітницьких заходів та активізовує роботу щодо підготовки та розповсюдження бюлетенів, листівок, пам’яток з роз’ясненням чинного законодавства про  права та обов’язки громадян України,  переміщених із тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.  

– Наше управління із максимальною увагою ставиться до цієї категорії осіб,  – прокоментувала начальник Коломийського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Галина Григорчук. – Коли ми проводимо інформаційну кампанію, то висвітлюємо в усій повноті питання пенсійного забезпечення переселенців, надаємо різного роду консультації, роз’яснення та зустрічі. До речі, в нашому управлінні із жовтня минулого року працює переселенка зі Сходу Світлана Чемерис.

24.10.2016 15:19