Тільки легальне оформлення на роботі гарантує людині соціальний захист

news-image
Ця думка стала провідною під час проведення в місті Дня Пенсійного фонду Калуським об’єднаним управлінням ПФУ Івано-Франківської області.

Особливе пожвавлення спостерігалося у міськрайонному Центрі зайнятості. Тут начальник відділу платежів до пенсійної системи  Надія Коцеловська провела ряд зустрічей з безробітними громадянами. А їх цікавили і спосіб набуття страхового стажу, й умови призначення пенсій, добровільної участі в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування, і механізм дії накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування тощо.

Під час проведення заходів містяни отримали докладну інформацію про можливості електронного сервісу Пенсійного фонду України, користування послугами дистанційно з допомогою скайп-зв’язку, в соціальних мережах та за телефонами «гарячих» ліній управління.

Усім бажаючим роздавалися буклети-агітки з реквізитами  газети «Пенсійний кур’єр».  

Також на Інтернет-сторінках місцевих органів самоврядування та у ЗМІ цього дня розмістили інформаційний матеріал щодо виплати пенсій у грудні  за січень 2017 року.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

27.12.2016 08:08