Головне управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області

news-image
Новини/«День Пенсійного фонду» для молоді

Днями працівники управління Пенсійного фонду України в м. Івано-Франківську провели «День Пенсійного фонду» в Юридичному інституті Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника з метою вивчення думки молоді, її очікувань від пенсійної реформи.

На зустрічі були присутні студенти першого курсу за спеціальністю «Правознавство» під керівництвом доцента кафедри трудового, економічного та аграрного права Кохан Наталії.

Начальник відділу призначення, перерахунку та виплати пенсій Наталія Незвецька зазначила, що з 1 травня поточного року, відповідно до Закону України «Про державний бюджет України на 2017 рік» від 21.12.2016 року №1801 підвищено прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність до 1312 грн.

У зв’язку із зміною прожиткового мінімуму здійснено перерахунок пенсійних виплат, які визначаються в залежності від прожиткового мінімуму.

Перерахунок проведено в автоматичному режимі, що не потребує додаткового звернення пенсіонерів до органів Пенсійного фонду України. Розмір підвищення у кожного індивідуальний.

12.05.2017 14:13