Головне управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області

news-image
Новини / «День Пенсійного фонду» в Коломиї

Коломийське об’єднане управління Пенсійного фонду України днями провело День Пенсійного фонду для студентів Коломийського політехнічного коледжу.

На зустрічі були роз’яснені питання залежності страхового стажу від сплати внесків та надання послуг в електронному вигляді через веб-портал Пенсійного фонду України.

- Своєчасна й повна сплата пенсійних внесків, а також забезпечення заробітною платою працівників не менше соціальних стандартів – це обов’язок кожного роботодавця, а відповідно кожен громадянин повинен мати інтерес у легалізації заробітної плати та офіційному працевлаштуванні, адже це – запорука соціальної підтримки громадянина в будь-який час, - сказала головний спеціаліст відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Оксана Попович.

- На сьогодні легалізація заробітної плати – загальна проблема держави і кожного з нас, тому вирішувати її слід спільними зусиллями, - додала Христина Остап’юк, – і тільки офіційно оформлений найманий працівник може відчувати себе соціально захищеним.

Також представники Коломийського об’єднаного управління детально розповіли студентам про веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України та зручність його використання. Наголосили, що перевагою є те, що користувачі веб-ресурсу без черг і зайвих витрат часу можуть скористатись наступними електронними послугами: отримувати інформацію, накопичену в базах даних персоніфікованого обліку, здійснювати контроль за даними, що вносяться до системи персоніфікованого обліку та впливають на пенсійні права (для працюючих).

Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України надає громадянам можливість зручно і оперативно взаємодіяти з Фондом.

 

 

18.05.2017 16:29