Захистимо Україну разом!

Новини/Справжні патріоти служать в рядах українського війська, а не декларують любов до Батьківщини.

Служба у військовому резерві запроваджується з метою планомірної підготовки громадян для комплектування Збройних сил України та інших військових формувань особовим складом у мирний та воєнний час шляхом набуття та підтримання на належному рівні вмінь і навичок за військово-обліковою спеціальністю.

Сотні прикарпатців, працівників різних підприємств, установ і організацій з мирними професіями – справжніх патріотів, вибрали для себе службу в резерві українського війська, яка повною мірою дозволяє їм виконати Конституційний обов’язок щодо захисту Вітчизни.

Щороку резервісти мають удосконалити навички з тактичної, медичної, інженерної та вогневої підготовки, а також виконати програму фахової підготовки, бойового злагодження у складі рот, батальйонів та бригади в ході відповідних навчань та тренувань. У цей період  вони прирівнюються до військовослужвців і отримують відповідні зарплати і пільги. За успішне виконання програми підготовки на рік отримують грошову винагороду.

Резервісти, на відміну від військовозобов’язаних, проходять службу на добровільній основі. Вони свідомо вибирають військову справу, укладають контракт з державою та проходять планомірну підготовку.

Резервістами комплектуються також підрозділи територіальної оборони, які мають забезпечити умови для надійного функціонування місцевих органів державної влади, охорону та оборону важливих об’єктів і комунікацій на території Івано-Франківської області.

Служба у відповідних підрозділах проходитиме на території області. Військкомати області запрошують усіх залучитися до важливої справи захисту Вітчизни шляхом проходження служби у військовому резерві.

28.08.2017 15:34