Захистимо Україну разом!

Новини/Нові правила носіння військової форми одягу та знаків розрізнення в ЗС

Міністр оборони України Степан Полторак затвердив нові правила носіння військової форми одягу та знаків розрізнення військовослужбовцями Збройних сил України та ліцеїстами. Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

«20 листопада 2017 року міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак підписав наказ Міністерства оборони України № 606 «Про затвердження Правил носіння військової форми одягу та знаків розрізнення військовослужбовцями Збройних сил України та ліцеїстами військових ліцеїв», - йдеться у повідомленні.

За інформацією головного управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ, яке очолює полковник Дмитро Марченко, довга і копітка робота фахівців щодо розробки і затвердження нових Правил носіння військової форми одягу тривала понад рік. Серед нового - затверджені правила носіння нових елементів форми, які були введені з 2013 року; введена повністю нова символіка, нові знаки розрізнення, нові берети, їх кольорова гамма та призначення, новий підхід до нарукавних знаків, нові знаки розрізнення військових звань та розміщення їх на погонах від ліцеїстів до генералів.

«Розпочався ще один етап в реформуванні сучасних Збройних сил України. І це буде мала доля усіх змін, які вже затверджені новими Правилами носіння військової форми одягу. Також присутні малюнки та таблиці, де приведені пояснення до всіх елементів форми одягу”, - сказав Марченко.

Зазначається, що наказ Міністерства оборони України № 606 “Про затвердження Правил носіння військової форми одягу та знаків розрізнення військовослужбовцями Збройних сил України та ліцеїстами військових ліцеїв” змінив застарілий наказ № 150 від 12 червня 1995 року. 

Найближчим часом наказ Міноборони № 606 від 20 листопада 2017 року пройде державну реєстрацію у Міністерстві юстиції України. Після цього відбудеться офіційне оприлюднення Правил.

27.11.2017 15:40