Захистимо Україну разом!

Новини / Уряд оприлюднив порядок забезпечення ЗСУ та силових структур засобами для відсічі агресії РФ

Кабінет міністрів схвалив та оприлюднив порядок забезпечення Збройних сил, інших військових формувань, правоохоронних органів спеціального призначення, Міністерства внутрішніх справ, Національної поліції, розвідувальних органів, військової прокуратури, Державної служби з надзвичайних ситуацій, працівників закладів охорони здоров'я необхідними засобами та ресурсами під час їх залучення до здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях.

Документ розміщено на Урядовому порталі.

Порядок визначає механізм забезпечення військових частин та підрозділів. Він сприятиме своєчасному відновленню витрачених або втрачених Об'єднаними силами засобів у ході виконання спільного завдання. Крім того, йдеться про технічне обслуговування і ремонт озброєння, бойової (військової та спеціальної) техніки, спеціальних і транспортних засобів Об'єднаних сил, які зазнали бойових (експлуатаційних) пошкоджень.

Порядок забезпечення також передбачає створення необхідних житлово-побутових умов для особового складу Об'єднаних сил у районі виконання спільного завдання, а також працівників закладів охорони здоров'я, залучених до його виконання.

Окрім того, цей документ дозволить пришвидшити процес визначення потрібних засобів та послуг і забезпечити ними бійців та силовиків.

Прописана у порядку й процедура проведення фінансових розрахунків, які здійснюються щокварталу на підставі договорів про відшкодування коштів за товари.

05.10.2018 14:04