Захистимо Україну разом!

Новини / Про заснування емблеми, символу і прапора Сил спецоперацій

Президент України - Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Петро Порошенко підписав указ щодо заснування емблеми, символу і прапора Сил спеціальних операцій та штандарта командувача ССО. Про це він заявив під час виступу перед учасниками навчань на полігоні 142-го навчально-тренувального центру Сил спеціальних операцій Збройних сил України.

"Днями я підписав указ щодо заснування емблеми, символу і прапора Сил спеціальних операцій та штандарта командувача. І відтепер вашим девізом стануть слова київського князя Святослава Хороброго "Іду на ви", які ще більше тисячі років тому наводили жах на ворогів", - сказав Порошенко.

Він акцентував, що воїни-спецпризначенці завжди там, де найважче, де потрібні відвага і стійкість, швидкість і рішучий натиск.

За словами Президента, спецпризначенці були, є і будуть елітою Збройних сил України.

"Їхні обличчя завжди за кадром. Але увесь український народ знає, що воїни нового формату добре підготовлені, загартовані, екіпіровані, майстерно роблять свою роботу, на практиці реалізуючи власне ж кредо переваги якості над кількістю", - зазначив глава держави.

Після виступу Президент Петро Порошенко вручив прапор командувачу Сил спеціальних операцій Збройних сил України генерал-лейтенанту Ігорю Луньову.

28.01.2019 15:17