Захистимо Україну разом!

Новини / Шефство над військовими частинами у 2018 році

Шефська допомога військовим частинам, військово-патріотичне  виховання молоді в області організовані на виконання Указу Президента України від 11 лютого 2016 року  № 44/2016 «Про шефську допомогу військовим частинам Збройних Сил України, Національної гвардії України та  Державної прикордонної служби України», розпорядження облдержадміністрації від 18.02.2016 р.  № 66 (зі змінами), Регіональної цільової програми на 2018–2020 роки затвердженої обласною радою.

Місцевими органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, підприємствами і установами всіх форм власності надано шефську допомогу військовим частинам розташованим на території області на суму 3 473, 254 тис. гривень.

Більше 2 млн. грн. допомоги впродовж звітного періоду надано військовим комісаріатам

На забезпечення військових частин продуктами витрачено менше 3%, пально-мастильними матеріалами - 11 %, а матеріально-технічними засобами - понад 40 % від загальної суми. 

Крім того, органами влади і місцевого самоврядування, громадськими організаціями і благодійними фондами, трудовими і учнівськими колективами надається допомога і іншим підрозділам військових частин, в яких служать наші земляки, окремим військовослужбовцям мобілізованим військкоматами області, проводяться різноманітні заходи військово-патріотичного  виховання.

Зокрема, Галицькі волонтери відвідали земляків, котрі несуть службу на Сході України. Для українських воїнів вони привезли термобілизну, теплі речі, засоби гігієни, питну воду, домашні смаколики, тепловізор, кошти на який збирали жителі населених пунктів району.

У січні у міжнародному аеропорту «Івано-Франківськ» виступав військовий оркестр  військової частини з Тернополя. 

Фольклорний колектив молодіжної християнської спільноти "Обнова" з Тлумаччини та дитячий різдвяний вертеп села Побережжя традиційно виступили у клубі авіаторів з Івано-Франківська для військовослужбовців та їх сімей.

Калуський район з 1995 року здійснює шефство над військовою частиною Військово-морських сил ЗС України А 2637, яка дислокується в  м. Очаків Миколаївської області. Згодом до шефства долучилися м. Калуш, Рожнятівський, Долинський і Верховинський райони.

Обласна рада і облдержадміністрація допомогли військовій частині Національної гвардії України у будівництві навісу для зберігання військової техніки.

До військових медиків на Сході, волонтери з Івано-Франківщини привезли цінний апарат — дефібрилятор, що передали з Німеччини.

31.01.2019 16:53