Консультації з громадськістю

Громадське обговорення /Збір пропозицій до проекту обласної цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2020-2024 роки

Інформаційне повідомлення про проведення консультацій з громадськістю у формі публічного громадського обговорення шляхом електронних консультацій щодо проекту обласної цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2020-2024 роки.

Мета проведення консультацій з громадськістю: збір пропозицій щодо проекту обласної цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2020-2024 роки.

Способи забезпечення участі в обговоренні: електронні консультації.

Строк подання пропозицій та зауважень: до 24 червня 2019 року.

Номер телефону, за яким надаються консультації з обговорюваного питання та приймаються пропозиції: (0342) 55-63-94.

Контактна особа: начальник відділу молодіжної політики управління соціально-економічного розвитку та молодіжної політики департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації – Кіріндас Володимир Олександрович.

Електронна скринька для подання пропозицій в режимі електронного листування: programa.npv@ukr.net.

Письмові пропозиції надсилати за адресою: 76004 м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 21, департамент освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

Оприлюднення результатів обговорення: на веб-сайті Івано-Франківської обласної державної адміністрації – http:/www.old.if.gov.ua.

 

1. Проект розпорядження Про затвердження проекту програми НПВ

2. Проект програми національно-патріотичного виховання

3. Додаток до програми національно-патріотичного виховання

23.05.2019 14:19