Івано-Франківський обласний військовий комісаріат проводить набір громадян України на військову службу за контрактом

Івано-Франківський обласний військовий комісаріат проводить набір громадян України на військову службу за контрактом

Приймаються громадяни призивного віку, які мають вищу, професійно-технічну, повну або базову загальну середню освіту і не проходили строкової військової служби, військовозобов’язані, а також жінки (обов’язково письмова згода від командира частини), які не мають військових звань офіцерського складу, з відповідною освітою та спеціальною підготовкою. Вік для прийняття кандидатів на військову службу за контрактом на посади рядового, сержантського та старшинського складу становить від 18 до 40 років. Разом з тим, так як в державі на даний час триває особливий період, громадяни України, які не досягли граничного віку перебування в запасі, можуть бути прийняті на військову службу за контрактом.

Відповідно до статті 28 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу, граничний вік перебування військовозобов’язаних у запасі» встановлено до 60 років.

Строки військової служби при прийнятті на військову службу за контрактом осіб рядового, сержантського і старшинського складу.

Для громадян України, які вперше прийняті на військову службу за контрактом, встановлюються такі строки військової служби в календарному обчисленні:

- з військовозобов’язаними, прийнятими на посади рядового складу - строком на 3 роки;

- з військовозобов’язаними, прийнятими на посади сержантського і старшинського складу - строком від 3 до 5 років залежно від згоди сторін.

Грошове забезпечення військовослужбовця рядового, сержантського складу.

Грошове забезпечення військовослужбовця залежить від займаної посади, військового звання, кваліфікації, терміну проходження військової служби.

На сьогоднішні грошове забезпечення осіб рядового, сержантського та старшинського складу становить від 10200 грн., а також один раз на рік надається:- матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань;

- грошова допомога на оздоровлення у разі надання щорічної чергової відпустки, у розмірі місячного грошового забезпечення.

Грошове забезпечення військовослужбовців Сил спеціальних операцій, Десантно-штурмових військ, підрозділів морської піхоти ВМС ЗС України та гірсько-штурмових військових частин збільшено в середньому на 2-3 тис. грн. (більше ніж в інших видах).

Встановлено надбавку за особливості проходження служби для снайперів, номерів обслуг ПТРК (Корсар та Стугна-П), які мають сертифікати про закінчення відповідних шкіл підготовки, зовнішнім пілотам (операторам) безпілотних літальних апаратів (за час виконання бойових завдань за призначенням) (в середньому на 2-3 тис. грн ).

При переїзді до нового місця військової служби в інший населений пункт виплачується грошова допомога у розмірі 100% місячного грошового забезпечення на військовослужбовця та 50% місячного грошового забезпечення на кожного члена сім’ї.

Виплачується компенсація за піднайом житла:

- у м. Київ – 3800 грн;

- в обласних центра – 2850 грн;

- в інших населених пунктах – 1900 грн.

За наявності трьох і більше членів сім’ї розміри грошової компенсації збільшуються в 1.5 рази: у м. Київ – 5700 грн; в обласних центра – 4275 грн; в інших населених пунктах – 2850 грн.

Для контрактників, які проходять військову службу в зоні проведення ООС встановлена додаткова грошова винагорода від 6500 до 17000 гривень.

Військовослужбовцям, які уклали контракт вперше, встановлена наступна додаткова грошова винагорода:

- для осіб рядового складу 8 прожиткових мінімумів – близько 17000 гривень;

- для осіб сержантського та старшинського складу 9 прожиткових мінімумів – близько 19000 гривень;

- для осіб офіцерського складу 10 прожиткових мінімумів – близько 21000 гривень.

Крім того, для жителів м. Івано-Франківська, хто прийняв рішення вступити на військову службу за контрактом встановлена одноразова грошова допомога в розмірі 5000 грн. за рахунок коштів місцевого бюджету. В інших районах області - від 2 000 до 10 000 гривень

Інформацію про наявні вакантні посади у військових частинах Збройних Сил України Ви можете дізнатися завітавши до Івано-Франківського обласного військового комісаріату за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Довженка, 21. Телефони: 0660055799, 0953090196.

14 окрема механізована бригада імені князя Романа Великого м.Володимир-Волинський, вул.Ковельська, 265

Служба за контрактом: (063) 61-23-241, (093) 89-99-614 (солдати, сержанти); (093) 14-03-084, (096) 90-51-096 (офіцери)

26.02.2020 11:01