Консультації з громадськістю

Громадське обговорення/ Збір пропозицій до проекту розпорядження ОДА «Про внесення змін до Антикорупційної програми Івано-Франківської обласної державної адміністрації на 2020-2021 роки»

Інформаційне повідомлення про проведення консультацій з громадськістю у формі публічного громадського обговорення шляхом електронних консультацій щодо проекту розпорядження ОДА «Про внесення змін до Антикорупційної програми Івано-Франківської обласної державної адміністрації на 2020-2021 роки».

Мета проведення консультацій з громадськістю: збір пропозицій до проекту розпорядження ОДА «Про внесення змін до Антикорупційної програми Івано-Франківської обласної державної адміністрації на 2020-2021 роки».

Способи забезпечення участі в обговоренні: електронні консультації.

Строк подання пропозицій та зауважень: до 28.07.2020 року

Номер телефону, за яким надаються консультації з обговорюваного питання та приймаються пропозиції: (0342) 55-19-85.

Контактна особа: завідувач сектору з питань запобігання та виявлення корупції апарату облдержадміністрації – Ханенків Ольга Михайлівна.

Електронна скринька для подання пропозицій в режимі електронного листування antukor@if.gov.ua  

Письмові пропозиції надсилати за адресою: 76004 м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 21, сектор з питань запобігання та виявлення корупції апарату Івано-Франківської обласної державної адміністрації

Оприлюднення результатів обговорення: на веб-сайті Івано-Франківської обласної державної адміністрації – http://www.old.if.gov.ua/

ДОДАТКИ

Проект розпорядження «Про внесення змін до Антикорупційної програми Івано-Франківської обласної державної адміністрації на 2020 - 2021 роки»

Таблиця оцінених корупційних ризиків та заходів щодо їх усунення

Заходи з реалізації засад загальної відомчої політики щодо запобігання та протидії корупції в діяльності облдержадміністрації

21.07.2020 15:25