Міноборони знов змінило форму і знаки розрізнення

news-image
Міністерство оборони України наказом від 04.11.2020 № 398 (набув чинності 22 грудня) внесло чергові зміни до Правил носіння військової форми одягу та знаків розрізнення військовослужбовцями Збройних cил України.

Новий наказ виправляє помилки, що були допущені попереднім наказом від 30 червня 2020 року № 238.

Документом визначається, що на зовнішньому боці правого рукава, крім нарукавного знаку виду чи роду військ, може нашиватися знак Міністерства оборони України, Апарату Головнокомандувача Збройних Сил України, Генерального штабу Збройних Сил України (міжвидових органів управління).

Скасували чоботи радянського зразка, що були повернуті Роті почесної варти замість чорних «берців» попереднім наказом.

У звязку з введенням нових генеральких звань змінено погони.

При цьому для скасованого звання «генерал-полковник» погони теж визначили, адже кому це звання вже приисвоєне носитимуть його за законом і далі. Водночас наказом не передбаченні погони для генералів армії України, які схоже носитимуть старі погони, з якими звільнилясь зі служби.

Також цікаво, що тепер для звання «адмірал» одночасно передбачено двоє різних погонів – для «нових» адміралів (дорівнює вищому сухопутному званню «генерал») і для тих хто його отримав до 1 жовтня 2020 року (дорівнює сухопутному званню «генерал-полковник»).

Решта погонів не змінилися та відповідають попередньому наказу.

Колір ниток цього разу теж не змінювали.

28.12.2020 11:03