Шановні мобілізаційні працівники Прикарпаття!

news-image
Щиросердечно вітаємо Вас з професійним святом - Днем мобілізаційного працівника!

Військовослужбовці мобілізаційних підрозділів виконують важливу організаційно-штатну, обліково-призовну та мобілізаційну роботу з комплектування військ особовим складом, а також беруть вагому участь у плануванні матеріально-технічного забезпечення основних мобілізаційних заходів на Прикарпатті.

Значна частина офіцерів мобпідрозділів до призначення проходила службу у військових частинах бойового складу і брала безпосередню участь у бойових діях на Сході України.

Із 2014 року фахівцями мобілізаційної роботи Збройних сил України було проведено шість черг часткової мобілізації, здійснено поставку необхідних людських та матеріальних ресурсів, проведено роботу щодо суттєвого удосконалення законодавства з питань мобілізації та соціального захисту військовослужбовців, які призвані під час мобілізації.  Розпочала роботу система єдиного державного реєстру військовозобов’язаних «Оберіг».

17 березня в Україні відзначають День мобілізаційного працівника. Тож щиро вітаємо Вас із професійним святом і бажаємо міцного здоров’я, миру та добра. Пам’ятаймо те, що в теперішній час мобпрацівники виконують надзвичайно важливу місію для України.

З повагою

Колектив обласної державної адміністрації

17.03.2021 08:59