Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Книговидання / КОНКУРС 2021

До уваги авторів, видавців, виготовлювачів і розповсюджувачів видавничої продукції!  

1 квітня розпочато прийом документів для участі у конкурсі з визначення переліку книжкових видань, пропонованих до випуску/закупівлі за кошти обласного бюджету у 2021 році.

Пропозиції на конкурс прийматимуться протягом 30 календарних днів.

На виконання заходів регіональної цільової програми підтримки книговидання на 2021 рік управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Івано-Франківської обласної державної адміністрації  оголошує конкурс з визначення переліку книжкових видань, випуск (закупівлю) яких буде проводитися за кошти обласного бюджету в 2021 році.

Фінансова підтримка надаватиметься  тим творам, які будуть визначені та погоджені експертною радою з питань книговидання.

Суб’єктами подання заявок можуть бути як автори творів, так і юридичні чи фізичні особи-підприємці, які зареєстровані у встановленому законодавством України порядку та внесені до Державного реєстру видавців, виготовлювачів і розповсюджувачів видавничої продукції.

Конкурсні заявки на випуск (закупівлю) суспільно-значущих творів авторів з Прикарпаття, видань про наш край чи уродженців Івано-Франківської області приймаються згідно з основними тематичними напрямками:

«Художня література»:

 художні, документально-художні твори письменників з Івано-Франківщини та  класиків української літератури.

«Історико-патріотична література. Краєзнавство»:

твори місцевих авторів з історії України та краю; видання, спрямовані на формування почуття патріотизму, національної самосвідомості й гідності, дбайливого ставлення до рідної мови, культури, традицій, готовності  захищати Вітчизну.

«Видання для дітей та юнацтва»:

 художні, науково-пізнавальні твори для дітей та юнацтва авторів з Прикарпаття.

«Мистецтво. Образотворчі видання»:

мистецькі та презентаційні видання про історичні пам’ятки Івано-Франківщини;

«Науково-популярні, публіцистичні видання»: результати дослідження, осмислення та трактування наукових чи суспільних явищ авторів з Івано-Франківщини, викладених у формі, зрозумілій читачам-нефахівцям.

«Довідкові та інформаційні видання»:

енциклопедії; енциклопедичні, універсальні словники; мовні, термінологічні, довідники (навчальні, популярні); інформаційні видання науковців з Прикарпаття.

Заявки у вигляді конкурсних пропозицій приймаються за адресою:

76004, м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 21, управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Івано-Франківської обласної державної адміністрації, кабінет 469. 

Телефон для довідок  (0342) 55-22-95

Для участі у конкурсі заявники подають наступні документи:

  • заяву про включення видання до переліку книжкових видань на випуск (закупівлю) за бюджетні кошти згідно із зазначенням  тематичного напрямку  та обґрунтуванням  його суспільної значущості;
  • копію свідоцтва про внесення суб’єкта подання заявки до Державного реєстру видавців, виготовлювачів та розповсюджувачів видавничої продукції;
  • примірник видання, надрукованого не раніше 2019 року, яке пропонується до участі в конкурсі, або копію затвердженого оригінал-макету книги. При представленні оригінал-макету надається довідка від видавництва про узгодження з автором правок та затвердження внутрішнього наповнення й обкладинки видання;
  • авторський договір або оригінал чи нотаріально засвідчена копія документа (документів), що підтверджує (підтверджують) наявність у видавця виключного майнового права на використання твору (у разі наявності);
  • реєстраційну картку встановленого зразка (додаток 1);
  • кошторис витрат на видання книжкової продукції (додаток 2);
  • технічне завдання на випуск книги (додаток 3);
  • технічне завдання для закупівлі  книги (додаток 4).
  • рецензію та розширену анотацію на твір з повними даними про автора (авторський колектив, упорядника, перекладача, художника);
  • інші документи, що свідчать про значущість, актуальність видання.

*Оскільки договірними сторонами в подальшому визначаються управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації та видавець, статтями витрат, на які не передбачене фінансування зі сторони управління є авторський гонорар та художній гонорар.

** Відповідно до п. 6-1 Постанови Кабінету Міністрів України від 25.12.1996 № 1548 норматив рентабельності виробництва (у разі випуску друкованої продукції за рахунок бюджетних коштів) не повинен перевищувати 15 відсотків.

08.04.2021 11:17