Світлана Онищук: Проєкт Президента України «EMERGENCY 2020» допомагає створювати комфортні умови для пацієнтів та лікарів приймальних відділень

news-image
Перебуваючи із робочою поїздкою у Надвірнянському районі, голова обласної державної адміністрації Світлана Онищук завітала до оновленого приймального відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги КНП «Надвірнянська ЦРЛ». Зазначимо, що комплексну реалізацію з модернізації та осучаснення приймального відділення проведено у рамках проекту Президента України Володимира Зеленського «EMERGENCY 2020».

У відділенні здійснено ряд масштабних ремонтних та монтажних робіт, придбано сучасне дороговартісне медичне обладнання (комп’ютерний томограф, апарати ультразвукової діагностики, штучної вентиляції легень, рентген-апарат, комплект ендоскопічного обладнання, лабораторне обладнання), втричі збільшено площу приміщення.

«Завдяки соціально спрямованим програмам та проектам Президента України Володимира Зеленського жителі області мають змогу отримувати якісні медичні послуги, а лікарі та медсестри – працювати у сучасних і комфортних умовах, – зазначила Світлана Онищук. – Вже сьогодні пацієнти «Надвірнянської ЦРЛ» можуть обстежуватися на новітньому обладнанні, аналогів якому немає в області, своєчасно діагностуватися та отримувати висококваліфіковану екстрену медичну допомогу».

12.07.2021 14:53