Світлана Онищук: Нашим беззаперечним обов’язком є забезпечення належних умов для лікування учасників та ветеранів Операції об’єднаних сил

news-image
Вже п’ять років у місті Коломия працює обласний госпіталь ветеранів війни, в якому надається фахова медична допомога учасникам та ветеранам Операції об’єднаних сил.

Вчора голова обласної державної адміністрації Світлана Онищук у рамках робочої поїздки на Коломийщину відвідала госпіталь та оглянула оновлене обладнання у палатах інтенсивної терапії і стоматологічному кабінеті, ознайомилася із ходом ремонту хірургічного відділення та будівництвом ліфта для перевезення людей з інвалідністю.

«Більше семи років наші захисники протистоять російській агресії на Сході України, віддаючи своє життя за збереження цілісності нашої держави, відстоюючи наш європейський вектор розвитку, - зазначила Світлана Онищук. – Саме тому в умовах сьогодення нашим беззаперечним обов’язком є забезпечення належних умов для лікування учасників та ветеранів Операції об’єднаних сил».

Також керівниця області побувала в оновленій капличці, де щонеділі проводяться богослужіння за збереження миру в Україні.

22.07.2021 15:10