550 юнаків з Прикарпаття поповнять лави Збройних сил України

news-image
Сьогодні, 24 квітня на плацу обласного збірного пункту відбулася хвилююча і водночас урочиста мить: для призовників – початок служби у Збройних силах України, для батьків - гордість і радість за своїх синів, за те, що виростили їх, і Батьківщина довіряє їм найдорожче – берегти мир і спокій рідної землі.

Щоб урочисто провести хлопців зібрались батьки, родичі, друзі тих, хто через кілька днів виконуватиме почесний обов’язок перед державою і поповнить ряди захисників нашої Вітчизни, керівники військкомату,  ветерани  АТО та військової служби.  

Військовий комісар  обласного військового комісаріату Володимир Ярмошук наголосив, що цієї весни 550  юнаків з Прикарпаття поповнять лави Збройних сил України та інших військових формувань. Суворі та нелегкі будні військової служби вимагатимуть від них самостійності та дисциплінованості, сумлінного виконання почесного обов’язку громадянина України.   Він підкреслив, що   у ці тривожні та нелегкі часи нашій Батьківщині потрібен захист і надійний тил. Бути захисником своєї землі, народу, миру, сім’ї – завжди почесно, гідно, благородно.

 

 

24.04.2019 14:46