Інститут лідерства та управління УКУ оголошує стипендію «Писанкова» на навчання на магістерській програмі з управління неприбутковими організаціями

Стипендія покриває 47 % вартості навчання, сума – 35000 грн. Повна вартість навчання – 75 000 грн.

«Писанкова стипендія» зібрана внаслідок благодійного марафону «Писанка з ІLM». До неї долучилися лідери думок з цілої України, серед них: дисидент і громадський діяч Мирослав Маринович, владика Степан Сус, майстриня Віра Манько, проректорка УКУ Софія Опацька, мовознавець Святослав Літинський, пластунка Оксана Літинська, кулінарний експерт Євген Клопотенко, співачка Оксана Муха, народні депутати України Роман Лозинський, Наталія Піпа, Галина Васильченко, екс- народна депутатка Оксана Юринець, викладачі програми Дзвенислава Новаківська, Уляна Щурко, Оксана Дащаківська.

Стипендія може бути присуджена вступнику, який відповідає одній з перелічених умов:

- працює у малій громаді (не обласному центрі України);

- творить зміни у сфері культурного менеджменту;

- розвиває напрямок інклюзії.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити аплікаційну заяву, у якій:

- Підготувати відео «Як я будую громадянське суспільство». Відео має містити розповідь про Вас, проекти ГО, що стали успішними завдяки Вам. Тривалість відео – не більше 3 хв. Важливо, щоб у відео був чіткий звук.

- Пройти співбесіду. Покликання на аплікаційну форму: https://forms.gle/N687bbWnY1GpagUe6

Конкурс триває з 12 липня до 22 липня включно. Результати будуть оголошені 26 липня. Успіху у нашому конкурсі! Інвестуючи у власну освіту та розвиток, Ви зміцнюєте громадянське суспільство України!

21.07.2021 15:41