Набір на військову службу за контрактом триває

news-image
Комісаріати області продовжують роботу з громадянами щодо проходження військової служби за контрактом, адже потреба захисту країни залишається актуальною. Відбір кандидатів здійснюється із дотриманням обмежень, пов’язаних з епідемічною ситуацією та наданням попередніх консультацій за телефоном 0660055799.
Престиж, стабільність, гідне грошове забезпечення та соціальна підтримка держави, попри складні реалії сьогодення, є незмінними складовими військової служби. Чоловікам та жінкам віком до 45 років незалежно від наявності військового досвіду пропонуються посади офіцерського, сержантського та рядового складу.
Чоловікам та жінкам із Прикарпаття пропонуємо розпочати свою військову кар’єру в 10 гірсько-штурмовій бригаді, яка дислокується в місті Коломия.
Грошове забезпечення в солдата першого місяця служби в розташуванні військової частини становить від 13500 грн, на другій та першій лінії фронту від 20000 грн та від 30000 грн відповідно. Розмір виплати залежить від вислуги, звання, займаної посади та місця виконання завдань. Так, командир роти отримує в середньому від 19000 грн в пункті постійної дислокації, від 23500 та 34000 грн в зоні проведення Операції об’єднаних сил.
Крім цього військові отримують одноразову грошову допомогу в сумі до 21000 грн при укладанні контракту, щорічні виплати на оздоровлення в розмірі місячного заробітку, а також на вирішення соціально-побутових питань. Державою передбачено безкоштовне речове та продовольче забезпечення, медичні послуги та санітарно-курортне лікування, проживання в сучасних гуртожитках або грошова компенсація за піднайом житла.
Отже, щоб стати військовим необхідно зробити кілька кроків, а саме: зателефонувати до військкомату, пройти співбесіду, підтвердити придатність за станом здоров’я, визначитися щодо майбутньої посади та місця служби. Після чого пройти підготовку в навчальному центрі (при потребі), тривалістю 2-3 місяці або укласти контракти безпосередньо у військовій частині.
Додаткову інформацію можна отримати, зателефонувавши до місцевих військових комісаріатів або до Івано-Франківського обласного військового комісаріату (тел. 0660055799).
 
14.04.2020 15:06