Обласний військовий комісаріат інформує

news-image
Не зважаючи на те, що в системі військових комісаріатів триває боротьба з нечистими на руку посадовими особами, нажаль, продовжують траплятись ганебні випадки зловживання посадовим становищем.

Так, 13 листопада 2020 року, під час отримання неправомірної вигоди правоохоронці затримали працівника сільської ради та військовослужбовця одного з районних військових комісаріатів області. Чоловіки намагалися незаконно збагатитися, допомагаючи призовнику уникнути строкової військової служби.

Вищезазначений військовослужбовець був негайно усунений від виконання службових обов'язків.

За вказаним фактом слідчі обласного управління Нацполіції внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками частини 3 статті 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

В комісаріатах області проводяться жорсткі та рішучі заходи щодо недопущення корупційних правопорушень та злочинних дій.

З метою запобігання виникнення таких ситуацій, просимо повідомляти про подібні факти та негайно звертатися до правоохоронних органів.

Крім того, нагадуємо, що кримінальна відповідальність передбачена не лише для посадової особи, яка вимагає чи бере хабар, але й для громадянина, який його пропонує чи надає.

Командування та особовий склад Івано-Франківського обласного військового комісаріату рішуче засуджує ганебний вчинок військовослужбовця і всебічно сприятиме проведенню слідства.

Ми розраховуємо на належну правову оцінку скоєного.

16.11.2020 14:12