Президент України Володимир Зеленський нагородив трьох прикарпатців орденом «За мужність»

news-image
З нагоди Дня українського добровольця Президент Володимир Зеленський підписав указ № 97/2021, яким відзначив державними нагородами тих, хто виявив особисту мужність у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України.

Орденом «За мужність» ІІІ ступеня відзначено 67 добровольців, з яких 64 – посмертно.

Серед нагороджених – члени Добровольчого українського корпусу «Правий сектор», батальйонів територіальної оборони «Донбас», «Айдар» та ОУН. Також відзначено членів батальйонів патрульної служби міліції особливого призначення «Шахтарськ» і «Чернігів», Української добровольчої армії, диверсійно-розвідувального підрозділу «Патріот», Окремої добровольчої роти «Карпатська Січ».

 Додамо, що орденом «За мужність»  удостоїли трьох прикарпатців. Зокрема, Дмитра Ломея – добровольця Добровольчого українського корпусу «Правий сектор». Родом із Надвірнящини. Загинув у 2015 році у Пісках у віці 33 років. Григорія Семанишина  – добровольця Добровольчого українського корпусу «Правий сектор». Родом з Івано-Франківська. Загинув 18 січня 2016 року в районі Донецького аеропорту.  Степана Стефурака – добровольця Добровольчого українського корпусу «Правий сектор». Родом з Городенківщини. Загинув у 2014 році. Машина, у якій їхав 19-річний Степан, підірвалася на міні.

«Слава героям-добровольцям, які у вирішальний час стали на захист нашої свободи та показали приклад нескореності для всієї України», – сказав Глава держави.

15.03.2021 11:05