Про переваги вступу до Національної академії Національної гвардії

news-image

Безкоштовна освіта

Вступивши до Академії Нацгвардії, ви, гарантовано, будете набувати знання безкоштовно, адже навчання курсантів здійснюється виключно за державним замовленням.

 

Проживання

Забудьте, що потрібно буде шукати квартиру в місті, витрачати дорогоцінний час, нерви та гроші на громадський транспорт щоб дістатися до навчального закладу. Не бійтеся й проживання в казармі, воно виключно у перші два роки навчання.

Далі курсанти мають можливість оселитися у комфортабельному гуртожитку, розміщеному на території Академії або проживати у місті.

Дівчата проживають в гуртожитку з першого року навчання.

Умови в гуртожитку не гірші в порівнянні з квартирою в місті. Кімнати для курсантів розраховані на 6 осіб. Сучасні меблі та необхідні умови, що відповідають санітарно-гігієнічним вимогам та сприяють зручності експлуатації, а також підвищують комфорт проживання в них.

У житлових блоках, призначених для проживання курсантів, розміщено по 2 кухні. У будівлі також встановлено новий сучасний пасажирський ліфт.

 

Повноцінне речове забезпечення

У наших курсантів «тісні» шафи від форми одягу й спорядження.
Гвардієць має необхідний перелік речей, які за рахунок держави отримує посезонно, а саме одразу після зарахування до списків особового складу Академії Нацгвардії.

До переліку речей включено: військова (парадна, повсякденна, польова, спортивна) форма, взуття, нагрудні знаки, знаки розрізнення і фурнітура, натільна і тепла білизна, теплі речі, спорядження та рюкзаки.

 

Якісне харчування

Вагомою перевагою навчання в Академії є безкоштовне харчування для гвардійців.

Раціон харчування постійно оновлюється, а також курсанти можуть обирати страви за власним уподобанням. У раціон харчування введено святкове меню та меню вихідного дня.

За калорійністю страв, гарантованим отриманням денної норми кілокалорій (4 - 4,5 тисячі), а також, щоб харчування було здоровим та якісним, слідкує  медична служба.

 

Безкоштовне медичне забезпечення та лікування

На території НА НГУ цілодобово працює медична частина. У будь-який час курсанти можуть звернутися за допомогою до медичних працівників та отримати необхідну допомогу. Для того, щоб впевнитися в здоровому стані кожного курсанта регулярно проводиться медичний огляд.

 

Гарантовані 2 відпустки на рік

Окрім вихідного дня в неділю, для курсантів передбачено ще й відпустку. Двічі на рік гвардійцям надається відпустка: зимова (2 тижні) та літня (1 місяць).

Гарна можливість відпочити від військових буднів, відвідати рідних чи подорожувати як Україною, так і світом.

 

Своєчасна стипендія

Окрім безкоштовного навчання, курсанти Академії ще й отримують грошове забезпечення.

Курсанти, які вступили до Академії після закінчення школи, ліцею або коледжу отримують грошове забезпечення в залежності від року навчання. Курсанти 1-2 курсів – від 620 гривень на місяць, 3 курсу – від 700 гривень, 4 і 5 курсів – від 790 гривень. Передбачені також надбавки, якщо ви будете командиром групи чи відділення, або станете відмінником навчання.

100% працевлаштування

Випускник Академії гарантовано буде працевлаштований. А курсанти, які закінчують військовий навчальний заклад з відзнакою, мають пріоритет під час вибору місця подальшого проходження військової служби.

Після випуску молодому лейтенантові гарантоване місце для проходження військової служби на офіцерських посадах у Національній гвардії України.

 

21.05.2020 15:25