Світлана Онищук: Щоб імунізувати більшу кількість прикарпатців від COVID-19, в Івано-Франківську відкриють ще один центр масової вакцинації

news-image
Таке рішення сьогодні, перебуваючи у центрі масової вакцинації населення, який функціонує у мікрорайоні Пасічної по вулиці Целевича, прийняла голова обласної державної адміністрації Світлана Онищук.

«Наразі ми бачимо велику кількість людей, які хочуть вакцинуватися, щоб зберегти своє здоров’я і здоров’я своїх рідних, - зазначила керівниця області. – Щоб імунізувати всіх охочих, мною прийнято рішення про відкриття ще одного центру масової вакцинації, який працюватиме у центральній частині Івано-Франківська. Вже дала доручення директору департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації щодо якнайшвидшого обладнання нового центру необхідними технічними засобами та організації роботи медичних бригад, які здійснюватимуть імунізацію».

Зазначимо, що центр масової вакцинації працює щоденно з 10 до 16 години. Щеплення проводять пять бригад медичних працівників. Для вакцинації доступні американська вакцина Moderna та китайська CoronaVac. Усі вони є сертифікованими в Україні, пройшли необхідні клінічні випробування і мають високу ефективність у боротьбі з коронавірусом.

Наголосимо, що у кожному райцентрі Івано-Франківщини також працюють центри масової вакцинації, які імунізують усіх бажаючих осіб віком від 18 років, та 121 пункт щеплення, де імунізують людей віком від 65 років і старше та осіб із хронічними захворюваннями.

 

24.07.2021 14:27