07.07.2021
05.07.2021
07.06.2021
10:15

Чи варто чекати нової редакції закону про місцеве самоврядування: на Івано-Франківщині відбувся відкритий діалог про децентралізацію

Проект нової редакції закону про місцеве самоврядування, що розробляв Мінрегіон спільно з експертами в межах чинної Конституції, вже готовий. Але як окремий законопроект він реєструватися не буде. Ці зміни ляжуть в основу ініційованого Президентом Муніципального кодексу, який узгоджуватиметься з майбутніми змінами до Конституції в частині децентралізації.

11.02.2021
08:30

Завдяки «Великому будівництву 2020» на Івано-Франківщині збудовано, відремонтовано та реконструйовано 14 соціальних об’єктів

У Івано-Франківській області в рамках «Великого будівництва» збудовано, реконструйовано або відремонтовано 14 соціальних об’єктів – 6 дитячих садочків, 5 шкіл та 3 спортивних об’єкта.

02.02.2021
10:25

Питання відбору програм і проєктів, які реалізовуватимуться за кошти ДФРР, обговорили в ОДА

В обласній державній адміністрації відбулося засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР.

20.10.2020
11:03

Визначено першочергові завдання у Поляницькій ОТГ

Виконуючи доручення голови обласної державної адміністрації Віталія Федоріва, заступник начальника управління-начальник відділу реформування та економічного аналізу управління житлово-комунального господарства департаменту розвитку громад та територій, дорожнього, ЖКГ, містобудування та архітектури ОДА Ольга Масляк здійснила виїзд у Поляницьку об’єднану територіальну громаду.

19.10.2020
17:11

Представник облдержадміністрації здійснив прийом громадян на Снятинщині

Відповідно до протоколу наради у голови ОДА Віталія Федоріва щодо закріплення керівництва ОДА за територіальними громадами області за Снятинським районом закріплено заступника начальника управління житлово-комунального господарства департаменту розвитку громад, територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури ОДА Богдана Демковича.

14:55

Керівники структурних підрозділів Івано-Франківської ОДА відвідали територіальні громади Тисменицького району

Відповідно до доручення голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Віталія Федоріва керівники структурних підрозділів обласної державної адміністрації відвідали територіальні громади Тисменицького району.

09.10.2020
15:30

Виїзний прийом громадян у Підгайчиках

На виконання рішення керівництва облдержадміністрації, задля налагодження ефективної комунікації, співпраці та вивчення проблемних питаньтериторіальних громад,працівниками управління з питань децентралізації та регіонального розвитку департаменту розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства містобудування та архітектури08 жовтня 2020 року здійснено робочу поїздку в Підгайчиківську сільську територіальну громаду.

15:15

Працівники облдержадміністрації зустрілися із жителями об’єднаних територіальних громад

На виконання рішення керівництва облдержадміністрації, задля налагодження ефективної комунікації, співпраці та вивчення проблемних питань територіальних громад, працівниками управління з питань децентралізації та регіонального розвитку департаменту розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства містобудування та архітектури 08 жовтня здійснено робочу поїздку в Підгайчиківську сільську територіальну громаду.