14.07.2021
17:08

На Прикарпатті посилюють контрольні заходи щодо дотримання законодавства про дорожній рух у частині організації роботи з габаритно-вагового контролю

Важливою складовою розвитку дорожньої інфраструктури є збереження автомобільних доріг. Враховуючи великі кошти, які щорічно вкладаються в будівництво, ремонт і утримання доріг, необхідно докладати усіх зусиль, щоб їх зберегти, – наголошують в департаменті економічного розвитку промисловості та інфраструктури облдержадміністрації.

11:08

В обласній державній адміністрації відбулося засідання робочої групи з питань ефективності використання державного майна в області

Цей захід відбувся під керівництвом заступника голови робочої групи з питань ефективності використання державного майна в області, директора департаменту економічного розвитку промисловості та інфраструктури облдержадміністрації Сергія Подошви, за участі представників Дністровського басейнового управління та головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України в області.

05.07.2021
13:26

У партнерстві з ПРООН в області долатимуть наслідки поширення COVID-19

Минулого тижня в облдержадміністрації відбулося засідання консультаційної групи з підготовки та реалізації плану дій щодо подолання наслідків поширення COVID-19 у Івано-Франківській області.

01.07.2021
16:08

У Івано-Франківській ОДА провели засідання комісії з питань упорядкування обліку юридичних осіб

30 червня в ОДА відбулося засідання комісії з питань упорядкування обліку юридичних осіб.

17.06.2021
15:16

Проведено нараду з головами територіальних громад щодо здійснення державної регуляторної політики

Вчора відбулася робоча онлайн-нарада з питань здійснення державної регуляторної політики та проведення дерегуляції у сфері господарської діяльності на місцевому рівні за участю керівника апарату облдержадміністрації Віталія Солов’я, представника сектору Державної регуляторної служби в області Андрія Соболевського, директора департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури ОДА Сергія Подошви з головами органів місцевого самоврядування.

14.06.2021
11:14

Як купити об’єкти малої та великої приватизації

Всі об’єкти приватизації діляться на об’єкти малої та великої приватизації. До об’єктів малої приватизації належать єдині майнові комплекси державних підприємств та пакети акцій, об’єкти незавершеного будівництва та соціально-культурного призначення, окреме рухоме та нерухоме майно, вартість яких не вище 250 млн грн.

07.06.2021
09:34

Нарада щодо стану соціально-економічного розвитку районів області

3 червня в департаменті економічного розвитку, промисловості та інфраструктури обласної державної адміністрації відбулась робоча нарада з представниками райдержадміністрацій щодо стану соціально-економічного розвитку районів області під головуванням директора Сергія Подошви. Участь в її роботі взяли заступник директора департаменту Володимир Попович, начальники управлінь департаменту, представники економічних служб райдержадміністрацій.

02.06.2021
10:00

Івано-Франківщина у десятці кращих рейтингу економічної євроінтеграції українських областей

Фахівці департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації взяли участь в онлайн-конференції «Рейтинг економічної євроінтеграції українських областей: динаміка за 6 років». Під час заходу були презентовані результати комплексного дослідження інтеграції областей до європейського економічного простору за 2014-2019 роки. Слід зауважити, що у 2019 році Івано-Франківщина посіла 7 сходинку рейтингу.

28.05.2021
15:24

Нарада за щодо аналізу показників для проведення моніторингу результатів соціально-економічного розвитку області

27 травня в головному управлінні статистики в Івано-Франківській області відбулась нарада за участю представників департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури Івано-Франківської обласної державної адміністрації щодо аналізу показників для проведення моніторингу результатів соціально-економічного розвитку регіонів держави та районів області.

14.05.2021
14:53

У Калуші відкрили модернізований Центр надання адміністративних послуг

У відкритті центру взяли участь заступник голови обласної державної адміністрації Богдан Футерко та представники програми «U-LEAD з Європою». Вітаючи жителів громади, Богдан Футерко наголосив на важливості якісного надання адміністративних послуг.

11:10

В області стартує перший етап Глобального тижня безпеки дорожнього руху

Світове співтовариство розпочинає низку заходів, спрямованих на якісне поліпшення ситуації з проблемою дорожньо-транспортної аварійності. У травні заплановано проведення 6-го Глобального тижня безпеки дорожнього руху ООН.

26.04.2021
14:03

Шановні колеги, науковці, винахідники, творці інтелектуального продукту!

Прийміть наші щирі вітання з нагоди Міжнародного дня інтелектуальної власності.

10.03.2021
09:55

До уваги підприємницької спільноти області

На порталі «Дія.Бізнес» запущено інклюзивний проєкт «Бізнес без бар’єрів», мета якого – надати інформаційну підтримку бізнесу, спрямованого на співпрацю з людьми із обмеженими можливостями (https://business.diia.gov.ua/cases/business-without-barriers).

20.01.2021
11:45

Як змінити постачальника газу

Покрокова інструкція для споживачів від департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації.

13.01.2021
15:23

Інформація щодо тарифів на доставку (розподіл) газу у 2021 році: роз’яснення департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури ОДА

Департамент економічного розвитку, промисловості та інфраструктури обласної державної інформації інформує щодо тарифів на доставку (розподіл) газу у 2021 році.