06.06.2017
17:00

Олег Гончарук: «Єврокарпатська ініціатива» сприяла перетворенню області на інвестиційно привабливий регіон

На цьому під час відкриття представництва Офісу залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest (Юкрейн-інвест) у Західній Україні наголосив голова облдержадміністрації Олег Гончарук.

16:33

В Івано-Франківську відкрили представництво Офісу залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest у Західній Україні

З цієї нагоди відбулася зустріч голови обласної державної адміністрації Олега Гончарука із директором Офісу залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest Данилом Білаком та керівником новоствореного представництва офісу у Західній Україні Олегом Доскачем.

29.05.2017
14:35

Олег Гончарук: Досвід Польщі щодо залучення коштів ЄС є прикладом для наслідування

Сьогодні голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся із Генеральним консулом Республіки Польща у Львові Рафалом Вольскі. Участь у заході також взяли президент Івано-Франківської торгово-промислової палати, депутат обласної ради Андрій Левкович та начальник управління міжнародного співробітництва, євроінтеграцій, туризму на інвестицій ОДА Олександр Зрайко.

18.05.2017
17:14

Ігор Пасічняк: «Карпатський простір» став найвагомішою подією в області

Сьогодні заступник голови облдержадміністрації Ігор Пасічняк зустрівся із керівниками структурних підрозділів ОДА, представниками райдержадміністрацій та організаторами і волонтерами, які брали участь у підготовці та проведенні Міжнародного мистецького фестивалю країн Карпатського регіону «Карпатський простір».

16.05.2017
10:12

Під час засідання «круглого столу» в ОДА говорили про нові можливості і перспективи співпраці ЄС та України

Вчора у рамках інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні» в облдержадміністрації відбулося засідання «круглого столу», на якому обговорювали молодіжні, освітні і культурні можливості та інформаційні ресурси представництва Європейського Союзу в Україні.

11.05.2017
13:00

Олег Гончарук: Прийняття безвізового режиму відкриває нові можливості для українців

Сьогодні Рада міністрів Євросоюзу схвалила рішення про скасування візових вимог для громадян України.

08.05.2017
10:46

Урочисте закриття другого Міжнародного мистецького фестивалю країн Карпатського регіону «Карпатський простір»

На Вічевому майдані відбувся завершальний концерт за участі вокалістів національної оперети України, гуртів з Латвії, Польщі, Молдови та творчих колективів Прикарпаття.

06.05.2017
15:04

Відбулося засідання координаційної ради проекту «Єврокарпатська ініціатива»

Під керівництвом голови облдержадміністрації Олега Гончарука, за участю народних депутатів України Анатолія Матвієнка та Михайла Довбенка відбулося засідання координаційної ради проекту «Єврокарпатська ініціатива».

13:00

Олег Гончарук: Грузія є прикладом успішних реформ, які можуть бути взірцем для Прикарпаття

Сьогодні голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук зустрівся із Надзвичайним і Повноважним послом Грузії в Україні Міхаїлом Уклебою та заступником міністра культури Грузії Леваном Харатішвілі.

05.05.2017
18:00

В Івано-Франківську, на Вічевому майдані, урочисто відкрили другий Міжнародний мистецький фестиваль країн Карпатського регіону «Карпатський простір»

Учасників дійства і гостей фестивалю привітав голова облдержадміністрації Олег Гончарук та наголосив, що сьогодні ми маємо можливість відкрити цей фестиваль та підкреслив, що це знакова культурна подія для усього Прикарпаття, це можливість налагодження нових зв’язків через культурну співпрацю, започаткування різноманітних, спільних із європейськими країнами проектів.

16:35

«Карпатський простір. Мистецтво єднає»

Під такою назвою в Івано-Франківську у рамках проведення Міжнародного мистецького фестивалю країн Карпатського регіону «Карпатський простір» відбулося засідання «круглого столу», за участю понад 50 дипломатичних представників із багатьох країн світу.

12:20

Олег Гончарук: Співпраця між Прикарпаттям та Румунією сприятиме втіленню транскордонних проектів

Сьогодні голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся із Надзвичайним і Повноважним послом Румунії в Україні Крістіаном-Леон Цуркану.

27.04.2017
15:30

Марія Савка зустрілася із Надзвичайним і Повноважним послом Литовської Республіки

Сьогодні у рамках проекту «Єврокарпатська ініціатива», започаткованого облдержадміністрацією, відбулася зустріч першого заступника голови облдержадміністрації Марії Савки з Надзвичайним і Повноважним послом Литовської Республіки в Україні Марюсом Януконісом та Почесним консулом Литовської Республіки в м. Івано-Франківську Галиною Дегтярьовою.

13.03.2017
13:50

Олег Гончарук: Міжнародний фестиваль «Карпатський простір» набирає обертів та розширює географію учасників

Про це розповів голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук під час представлення публічного звіту.