23.07.2021
08:25

20 прикарпатських громад розпочинають підключення до платформи e-DEM

Всі громади вже пройшли спеціальну перевірку та розпочали технічні консультації щодо підключення і роботи з платформою, а також підписали меморандуми про співпрацю в рамках проєкту «Впровадження інструментів громадських технологій в процесах прийняття рішень місцевого розвитку територіальних громад Прикарпаття», який реалізовує «Агенція розвитку ОТГ Прикарпаття».

16.06.2021
11:05

Городенківська, Галицька, Долинська тергромади перейматимуть досвід ефективного врядування у данського муніципалітету Гульборгсунн

Взаємодія між органами місцевого самоврядування відбуватиметься за підтримки Програми «U-LEAD з Європою». Про це повідомив директор Івано-Франківського регіонального офісу U-LEAD Руслан Панасюк.

30.12.2020
16:36

У Делятинській громаді цьогоріч реалізували два проєкти з розвитку туризму

Про це повідомив голова тергромади Богдан Клим’юк, інформують у прес-службі агенції розвитку ОТГ Прикарпаття.

10.12.2020
13:14

Делятинська територіальна громада спільно з Яремчанською ТГ розроблять стратегію розвитку туризму

Документ готуватимуть завдяки перемозі громад на XI обласному конкурсі проєктів та програм місцевого самоврядування обласної ради. Напрацювавши спільну стратегію, у громад з’являтимуться можливості із залучення нових інвестицій для розвитку інфраструктури, а також збільшенню потоку туристів. На цьому в ефірі «Суспільне Карпати» наголосив голова Делятинської тергромади Богдан Клим’юк.

09:56

Вигодська та Рожнятівська територіальні громади – переможці конкурсу для надання підтримки у розробці стратегій розвитку.

Вигодська та Рожнятівська територіальні громади стали переможцями конкурсу відбору територіальних громад для надання підтримки у розробці стратегій розвитку. Про це повідомили у Програмі U-LEAD з Європою.

24.11.2020
14:23

У Матеївецькій громаді на Коломийщині завершили реалізацію проєкту зі створення лікувально-оздоровчого туризму

Громада втілила проєкт, який виграла на конкурсі ініціатив місцевих карпатських громад у межах проєкту «Карпатська мережа регіонального розвитку».

17.11.2020
17:10

Шість прикарпатських громад працюють над створенням спільного бренду

У шести прикарпатських громадах – Брошнів-Осадській, Вигодській, Витвицькій, Дубівській, Долинській та Спаській – до кінця року розроблять субрегіональну концепцію просторового розвитку.

13.11.2020
15:59

Агенція розвитку ОТГ Прикарпаття спільно з громадами області розробила три розвиткові проєкти

Агенція розвитку ОТГ Прикарпаття спільно з громадами області підготувала три проєкти регіонального розвитку та подала їх на конкурс секторальної бюджетної підтримки Європейського Союзу. Загальна вартість реалізації ініціатив становитиме 37 млн гривень.

23.10.2020
11:53

У Переріслянській ОТГ модернізували приміщення, в якому надають соціальні послуги

У межах програми «Модернізація системи соціальної підтримки населення України», що фінансується Міжнародним банком реконструкції, Переріслянська ОТГ отримала нові меблі. Невдовзі до громади закуплять ще й комп’ютерну техніку.

22.10.2020
11:04

На Надвірнянщині продовжують реалізацію туристичного проєкту «Віртуальна Делятинщина»

Делятинська об’єднана територіальна громада реалізує проєкт зі створення туристично-інформаційного центру, який пропонуватиме мандрівникам віртуальну подорож найбільш цікавими місцями в ОТГ.

19.10.2020
09:28

На Коломийщині створюють нові туристичні маршрути

У Матеївецькій об’єднаній територіальній громаді на Коломийщині триває реалізація проєкту зі створення лікувально-оздоровчого туризму, який ОТГ виграла на конкурсі ініціатив місцевих карпатських громад в рамках проєкту «Карпатська мережа регіонального розвитку».

06.10.2020
08:09

У Витвицькій ОТГ запрацював центр ділової активності

У Витвицькій об’єднаній територіальній громаді на Долинщині запрацював центр ділової активності, який облаштували у приміщенні сільського клубу.

01.10.2020
10:08

Територіальні громади Івано-Франківщини ініціюють будівництво нових веломаршрутів

У Ямницькій ОТГ розробляють інноваційний проєкт #ВелоГаличина, який претендуватиме на секторальну бюджетну підтримку Європейського Союзу. Ініціатива передбачатиме розвиток туризму шляхом будівництва нових веломаршрутів, спорудження станцій для підзарядки електровелосипедів, створення системи навігації та спеціалізованих інтерактивних додатків для смартфонів. Про це повідомив виконавчий директор агенції розвитку ОТГ Прикарпаття Ігор Мельничук, інформують у пресслужбі організації.

28.09.2020
10:51

На Надвірнянщині висадили алею територіальних громад Прикарпаття

У Ланчинській ОТГ, що на Надвірнянщині, з'явилась алея громад Прикарпаття.