У «Школу…» прийшли кандидати у пенсіонери

news-image
Перше заняття для працюючих людей, які досягають пенсійного віку в І кварталі 2017 року, провели у «Школі майбутнього пенсіонера» в управлінні Пенсійного фонду України в м. Івано-Франківську.

Головний спеціаліст відділу ведення електронних реєстрів та підтримки інформаційно-аналітичних систем Христина Тимків ознайомила сивочолих «учнів» з новим механізмом призначення пенсії за допомогою централізованої підсиситеми  призначення та виплати пенсій.

У ході співбесіди вони дізналися чимало для себе нового, зокрема, про систему електронних послуг, якими може користуватися кожен, зареєструвавшись на веб-порталі Пенсійного фонду України.

– Основна мета таких занять, – коментує начальник управління Оксана Козло, – щоб майбутні пенсіонери були поінформовані про можливість завчасного звернення до органів Пенсійного фонду України для призначення пенсії. А це сприятиме забезпеченню її призначення та виплату у найкоротші терміни після досягнення пенсійного віку.

Варто зазначити, що заняття виявилися корисними. Тож по  завершені занять Христина Тимків спільно з  першим заступником начальника управління Галиною Осадчук вручили їм «Пам’ятки майбутньому пенсіонеру», в яких  вказано  перелік документів для призначення пенсії за віком.  

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

29.12.2016 11:04