В Івано-Франківську пройшла ювілейна академія з нагоди створення ЗУНР

news-image
1 листопада в Івано-Франківському академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. Івана-Франка відбулася ювілейна академія «А ми тую стрілецькую славу збережемо», присвячена сторіччю Західноукраїнської Народної Республіки. Її учасниками стали керівники області, працівники організацій і установ обласного центру, представники громадських об’єднань, молодь та інтелігенція.

Голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук та голова обласної ради Олександр Сич привітали прикарпатців та гостей нашого краю з нагоди свята.

Олег Гончарук також зачитав звернення Президента України Петра Порошенка до українського народу з нагоди 100-річчя Листопадового чину.

Продовжила ювілейну академію концертна програма за участю художніх та аматорських колективів області. Зокрема, виступили духовий оркестр, хор, чоловічий та жіночий вокальні ансамблі Івано-Франківського музичного училища імені Дениса Січинського, зразковий аматорський духовий оркестр «Золоті сурми» Палацу культури «Юність» м. Калуша, гурт «Будьмо», ансамблі танцю «Квіти надії» Коломийського будинку дитячої та юнацької творчості і «Дивограй» Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника, народні аматорські колективи Івано-Франківщини,

Музичні вітання присутнім подарували й гості – аматори з Тернопільської та Львівської областей.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

01.11.2018 16:27