«Велике будівництво»: Тимошенко анонсував масштабне оновлення обласних лікарень з 2022 року

news-image
Наступного року в Україні у рамках програми президента Володимира Зеленського «Велике будівництво» почнеться масштабне оновлення обласних лікарень, що надають допомогу дорослим і дітям.

 

На реалізацію проєкту планується виділити орієнтовно 20 млрд гривень з державного бюджету, заявив на форумі «Україна 30. Децентралізація» заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко.

«Цього року у 36 лікарнях відбуваються різні реконструкції, ми це вже робимо. Але далі найголовніше – обласні лікарні. Це новий проєкт, який зараз проходить проєктно-кошторисну документацію і почнеться наступного року. Наше конкретне завдання: у кожній області реконструювати усі відділення, корпуси усіх обласних лікарень – однієї дитячої, однієї дорослої у кожному обласному центрі», - розповів Тимошенко, який також координує президентську програму «Велике будівництво».

Крім самої реконструкції, обласні лікарні переобладнають новою медичною технікою, і за необхідності побудують вертолітні майданчики.

Також в рамках програми президента «Велике будівництво» триває масова реконструкція приймальних відділень в лікарнях. За словами Тимошенка, станом на зараз зроблено 118 відділень, ще 83 перебувають на фінальній стадії реконструкції.

«Говорячи далі про медичну інфраструктуру, згадаємо і про амбулаторії. За 2020-2021 роки ми відкрили 449 медичних амбулаторій у кожному куточку нашої країни. Цього року ми завершуємо роботи ще по 151 амбулаторії. Це саме та медична інфраструктура, яка є у селах, у маленьких ОТГ і так далі, щоб у людей був доступ до медицини у тому місці, де вони проживають», - зазначив Тимошенко.

Раніше він повідомляв, що протягом 2021 року за програмою президента Володимира Зеленського «Велике будівництво» буде також відновлено 6 500 км доріг.

 

 

29.07.2021 14:36