Верховна Рада затвердила нову відстрочку від призову

news-image
Народні депутати 281 голосами підтримали за основу та в цілому законопроєкт №3689 щодо запровадження відстрочки від призову на строкову службу для деяких категорій громадян. Зокрема, змінено статтю 17 Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу». Далі за процедурою закон мають підписати Голова Верховної Ради і Президенту України.

Далі за процедурою закон мають підписати Голова Верховної Ради і Президенту України.

Схваленим законопроєктом передбачено надання права на відстрочку від призову на строкову військову службу особам рядового і начальницького складу служби цивільного захисту на весь час їх служби в органах Державна служба України з надзвичайних ситуацій (ДСНС).

Нагадаємо, що призову на строкову відлягають громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку – а ті хто служить у ДСНС її не мали.

Зауважимо, що необхідність у наданні відстрочок поліцейським та пожежним з'явилась після того як до цих служб дозволили брати тих хто не служив в армії.

06.11.2020 11:36