Відбулася колегія управлінні Пенсійного фонду України області

news-image
У головному управлінні Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області в режимі відеоконференції відбулося засідання колегії. Розглянуто питання підсумків роботи управління контрольно-перевірочної роботи головного управління ПФУ в області за рік діяльності та щодо впровадження стандартів обслуговування громадян у 2019 році та в І кварталі 2020 року.

Зокрема, начальник управління контрольно–перевірочної роботи Тарас Михайлюк доповів, що впродовж звітного періоду до управління контрольно–перевірочної роботи надійшло до виконання 9737 заявок (заяв) на проведення контрольних заходів (в середньому 811 в місяць), що на 477 менше ніж у відповідному періоді минулого року. Виконано – 9178, або 94,3%.

Начальник управління обслуговування громадян Оксана Козло поінформувала, що протягом минулого року в області були запроваджені нові механізми надання послуг, напрацьовані сучасні методики і програми, зміцнені та модернізовані інформаційні ресурси і технічна база. У рамках організації прийому за принципом «єдиного вікна» на Івано-Франківщині створено 18 сервісних центрів, в яких прийом здійснюється щоденно, протягом дня, незалежно від адреси проживання пенсіонера. За рік профільними підрозділами надано близько 441 тис. послуг, а за І квартал 2020 року – 75 тис. послуг.

Крім цього вона зазначила, що у числі запланованих завдань – переведення більшості послуг, пов’язаних з наданням пенсійного забезпечення і соціального страхування, в електронний формат.

Підбиваючи підсумки роботи колегії очільниця фонду в області Надія Павлюк повідомила, що усі сервісні центри приведені до єдиного стандарту щодо якості обслуговування громадян. Надія Павлюк звернулася до керівників цих центрів та наголосила на дотриманні правил прийому відвідувачів в умовах карантину.

01.07.2020 15:01