Військові коледжі сержантського складу

news-image
Цього року від вступників у військові коледжі не вимагатимуть сертифіката ЗНО. Інформація щодо вступу у військові коледжі на прикладі Військового коледжу сержантського складу Національної академії сухопутних військ.

У системі військової освіти Міністерства оборони України є ще такі професійні заклади, як військові коледжі сержантського складу. До них теж має право вступати як цивільна молодь, так і військовослужбовці строкової та контрактної служби.

Яка відмінність коледжу від академії, кого і з якою освітою вони випускають, скільки тут навчаються та що потрібно знати майбутнім абітурієнтам?

Випускники коледжу мають право вступу на другий курс ВВНЗ за спорідненими спеціальностями.

Хто має право вступати до Військового коледжу, яку освіту він дає, і які переваги навчання в такому закладі.

Як і під час вступу до військових вишів, сюди мають право подавати документи дві категорії осіб. Перша – цивільна молодь, зокрема ліцеїсти, віком від 17 до 30 років, які здобули повну загальну або профільну середню освіту. Також це хлопці та дівчата, яким 17 років виповнюється в рік зарахування на навчання. І друга категорія – контрактники та строковики, які теж мають повну середню освіту і не перетнули 30-річний рубіж.

Щодо термінів подачі документів на вступ до Військового коледжу, то кандидати з числа цивільної молоді свою особову справу і заяву мають надати до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки за місцем реєстрації до 1 червня. А військовослужбовці подають відповідний рапорт за підпорядкованістю до 1 квітня.

Зрозуміло, що в майбутніх абітурієнтів можливо є й інші запитання щодо вступної кампанії до Військового коледжу, про який іде мова. На них готові залюбки дати відповіді у приймальній комісії Військового коледжу сержантського складу Національної академії сухопутних військ. Звертайтеся за адресою: 79012, м. Львів, вул. Героїв Майдану, 32. Або телефонуйте: (032) 239-81-52 та 067-150-68-59.

Додаткову інформацію Ви можете отримати звернувшись до територіальних центрів комлектування та соціальної підтримки за місцем проживання або завітати до Івано-Франківський центр комплектування та соціальної підтримки за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. О. Довженка, 21.

 

 

 

25.03.2021 09:16