17.07.2015
16:26

Прикарпатські сільськогосппідприємства активно впроваджують проекти з переведення котелень на альтернативні види палива (ФОТО)

Прикладом реалізації такого проекту стало приватно-орендне сільськогосподарське підприємство «Долинський теплично-овочевий комбінат», яке знаходиться у селі Новоселиця.

25.06.2015
15:36

За участю Блаженнішого Патріарха Святослава відбудеться Всеукраїнська проща до Чудотворної ікони Матері Божої (ФОТО)

Впродовж двох днів у селі Крилос Галицького району відбуватиметься Всеукраїнська проща до Чудотворної ікони Матері Божої за участю Верховного Архієпископа Української греко-католицької церкви Святослава Шевчука.

19.06.2015
15:05

Обласна влада та ГО «Федерація плавання України» розроблять регіональну програму розвитку плавання (ФОТО)

Підписано меморандум про співпрацю між обласною державною адміністрацією та громадською організацією «Федерація плавання України».

17.06.2015
11:24

В області зосередять увагу на проведенні ямкового ремонту доріг місцевого значення

Заступник голови облдержадміністрації Володимир Кушнір взяв участь у всеукраїнській селекторній нараді з питань передачі в комунальну власність медичних закладів залізниці, реформування роботи регіональних відділень «Укравтодору», щодо ситуації з проведенням ямкового ремонту доріг.

16.06.2015
10:03

На Прикарпатті провели фестиваль «Музика проти війни» (ФОТО)

У Долині відбувся фестиваль естрадно-духової музики «Музика проти війни», організований з ініціативи керівника місцевого муніципального духового оркестру Ярослава Скаб'яка.

09:22

В Долині проходить виставка фоторобіт Галини Кузьміної «Повертайтеся живими» (ФОТО)

Нещодавно в Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни та Омеляна Антоновичів відкрилася виставка фоторобіт Галини Кузьміної.

10.06.2015
16:35

Очільник області ознайомився з роботою інформаційного центру допомоги учасникам АТО та центру соціальної реабілітації в Рожнятівському районі (ФОТО)

Голова облдержадміністрації Олег Гончарук позитивно оцінив роботу працівників інформаційного центру допомоги учасникам АТО в смт. Рожнятів.

29.05.2015
15:36

В Івано-Франківську вшанували пам’ять бійців спецпідрозділу прикарпатської міліції (ФОТО)

Сьогодні в Івано-Франківському Катедральному соборі Святого Воскресіння відбулася поминальна панахида за загиблими торік при виконанні службових обов’язків в зоні проведення антитерористичної операції бійцями спецпідрозділу прикарпатської міліції.

27.05.2015
15:22

В Івано-Франківську студіювали механізми впровадження відновлювальних джерел енергії (ФОТО)

Сьогодні у рамках спільного проекту «Відновлювані джерела енергії як шанс для покращення енергоефективності на рівні українських областей» між Маршалківською адміністрацією Підкарпатського воєводства та Івано-Франківською облдержадміністрації у приміщенні адмінбудівлі відбувся навчальний семінар «Відновлювані джерела енергії – можливість для підвищення енергоефективності регіонів України».

12:43

Голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук зустрівся з делегацією товариства Червоного Хреста міста Штарнберг (Німеччина) (ФОТО)

Впродовж двох десятиліть завдяки представникам німецької організації медичні заклади області отримують необхідні розхідні матеріали, функціональні ліжка, засоби реабілітації, обладнання.

25.05.2015
09:22

До пам`ятних дат – з мистецьким проектом (ФОТО)

З нагоди перепоховання Тараса Шевченка та до відзначення Дня Героїв на Вічевому майдані в Івано-Франківську відбувся концерт, який підготували студенти музичного училища імені Дениса Січинського.

22.05.2015
16:01

У Тишківцях вшанували 154-ту річницю від дня перепоховання Кобзаря (ФОТО)

У селі Тишківці на Городенківщині триває свято, приурочене до Дня Святого Миколая. Від самого ранку селяни зустрічали поважних гостей – народних депутатів України Анатолія Матвієнка, Михайла Довбенка, голову обласної державної адміністрації Олега Гончарука, його заступників Сергія Басараба та Володимира Кушніра.

21.05.2015
13:00

Івано-Франківська облдержадміністрація приєдналася до Всеукраїнської акції «День вишиванки»

Сьогодні, коли відзначається одне з найвеличніших релігійних свят – Вознесіння Господнє, працівники обласної державної адміністрації, підтримуючи Всеукраїнську акцію «День вишиванки» та ініціативу департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю, прийшли на роботу у вишиванках.

17.05.2015
10:12

На Прикарпатті проходить Перший Всеукраїнський музейно-туристичний фестиваль «Давній Галич збирає друзів: варто побачити, де живе пам’ять» (ФОТО)

У селі Крилос Галицького району на території Національного заповідника «Давній Галич» розпочався Перший Всеукраїнський музейно-туристичний фестиваль «Давній Галич збирає друзів: варто побачити, де живе пам’ять».

15.05.2015
16:14

В обласному центрі організували акцію для дітей з особливими потребами (ФОТО)

У рамках святкування тижня сім`ї на Прикарпатті представники департаментів соціальної політики та освіти і науки облдержадміністрації організували спільну акцію для вихованців дитячих будинків-інтернатів системи соціального захисту населення та учнів Вищого художнього професійного училища №3 міста Івано-Франківська.