Прем’єр-міністр: Коаліція громадянського суспільства, бізнесу та влади є основою для реалізації сотень проектів по всій країні

news-image
У четвер, 29 липня, Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль взяв участь у фінальній презентації концепцій інтеграційних проектів у межах реалізації проекту «Івано-Франківщина та Донеччина будують мости співпраці».

«В Україні з’являється все більше ініціативних громад, які роблять правильні і корисні речі для держави. Єднати українців та прокладати мости співпраці між регіонами — це ключові речі, що роблять нашу державу успішною. Саме коаліція громадянського суспільства,  бізнесу, центральної та місцевої влади є основою для реалізації сотень проектів по всій країні, які спрямовані на покращення життя наших громадян. Тому хочу висловити свою щиру підтримку команді проекту в його стратегічній діяльності», — зазначив Прем’єр-міністр.

Денис Шмигаль підкреслив, що це один із тих проектів, які варто брати за приклад іншим регіонам та розвивати його надалі. Ініціативи, які обговорюються в межах спільних дискусій, за його словами, мають отримати практичну реалізацію, а співпраця регіонів має розширюватися на нові сфери.

Також Прем’єр-міністр наголосив, що вкрай важливо налагодити системне співробітництво між двома областями для подолання стереотипів та сформувати загальноукраїнську солідарність між регіонами.

У заході взяли участь Тимчасова повірена у справах США в Україні Крістіна Квін, директор місії USAID в Україні і Білорусі Джим Хоуп, голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко, голова Івано-Франківської облдержадміністрації Світлана Онищук.

Довідково

Проект «Івано-Франківщина та Донеччина будують мости співпраці» реалізувався впродовж лютого-червня 2021 року.

Його мета — розвиток територій та покращення добробуту населення через розроблення та імплементацію спільних міжрегіональних проектів в соціальній, торгово-економічній, науково-технічній і культурній сферах між Івано-Франківською та Донецькою областями.

29.07.2021 11:59