Голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації

Онищук Світлана Василівна

 

робочий телефон: 55-22-91

приймальня: 55-20-07

e-mail: head@if.gov.ua

Біографічна довідка 

Пpацює

головою Івано-Франківської обласної державної адміністрації 

Громадянство

громадянка України

Число, місяць і рік народження

7 січня 1984 року

Місце народження

Івано-Франківська область, Снятинський район, селище Заболотів

Освіта

Повна вища, Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, 2005 р., правознавство, юрист, викладач права;

Повна вища, Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, 2004 р.,  економіка і підприємництво, бухгалтер-економіст

Науковий ступінь, вчене звання

Доктор наук з державного управління, 2015 р.;

Доцент кафедри цивільного права, 2011 р.

Володіння мовами

українською – вільно, англійською незалежний користувач

Нагоpоди, почесні звання

Почесна грамота Кабінету Міністрів України, 2016 р.

Почесне звання «Заслужений юрист України», 2018 р.

Прийняття Присяги державного службовця

06.02.2012 року

Ранг державного службовця

4 ранг з 01.05.2019 року

Загальний стаж роботи

з 17.10.2002

Стаж державної служби

з 12.10.2006

Депутат ради

не обиралася

Стягнення

не має

  

Т р у д о в а   д і я л ь н і с т ь

10.2002 – 09.2006

юридичний консультант приватної агрофірми «Кобзар»

10.2006 – 02.2012

Прикарпатський юридичний інститут Львівського державного університету внутрішніх справ: викладач кафедри цивільного права та процесу; викладач кафедри економіко-правових дисциплін; доцент кафедри цивільного права ; м.Івано-Франківськ

01.2012 – 09.2014

доцент кафедри державного управління та місцевого самоврядування Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу (за сумісництвом); м.Івано-Франківськ

02.2012 – 04.2012

радник патронатної служби голови Коломийської районної державної адміністрації Івано-Франківської області; м.Коломия Івано-Франківської області

04.2012 – 04.2012

начальник відділу аналітичного забезпечення та взаємодії з громадськістю і ЗМІ управління організаційної та кадрової роботи Національного агентства України з питань державної служби; м.Київ

04.2012 – 05.2015

начальник управління державної служби Головного управління державної служби України в Івано-Франківській області; м.Івано-Франківськ

05.2015 – 09.2019

начальник Міжрегіонального управління Національного агентства з питань державної служби в Чернівецькій, Івано-Франківській та Тернопільській областях; м.Івано-Франківськ

10.2015 – 09.2019

професор кафедри публічного управління та адміністрування Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу;м.Івано-Франківськ

09.2019 - 07.2021

заступник голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації

08.07.2021 - до цього часу

голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації

 

Компетенція

Здійснює загальне керівництво діяльністю обласної державної адміністрації, координує роботу першого заступника, заступників голови, керівника апарату обласної державної адміністрації. Вирішує основні питання взаємодії з Офісом Президента України, Кабінетом Міністрів України, іншими центральними органами виконавчої влади, обласною радою, районними державними адміністраціями, місцевими радами, іншими органами місцевого самоврядування. Несе відповідальність за виконання покладених на обласну державну адміністрацію завдань і за здійснення нею своїх повноважень.

Є керівником обласної державної адміністрації. Представляє обласну державну адміністрацію у відносинах з іншими органами державної влади та органами місцевого самоврядування, політичними партіями, громадськими і релігійними організаціями, підприємствами, установами, організаціями, громадянами та іншими особами як в Україні, так і за її межами.

Призначає на посади та звільняє з посад першого заступника, заступників голови, керівника апарату, керівників структурних підрозділів обласної державної адміністрації відповідно до статей 10, 11 та 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» і законодавства про державну службу.

Укладає і розриває контракти з керівниками підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління обласної державної адміністрації, або уповноважує на це своїх першого заступника та заступників.

Погоджує у встановленому порядку призначення на посади та звільнення з посад керівників підприємств, установ, організацій, що належать до сфери управління міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, крім керівників підприємств, установ та організацій Збройних Сил України та інших військових формувань, Міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції України.

В межах затверджених бюджетів виступає розпорядником коштів обласної державної адміністрації, використовуючи їх лише за цільовим призначенням.

Утворює для сприяння здійсненню повноважень обласної державної адміністрації консультативні, дорадчі та інші допоміжні органи, комісії, члени яких виконують свої функції на громадських засадах, а також визначає їх завдання, функції та персональний чи посадовий склад.

Здійснює інші функції, передбачені Конституцією та законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня.

У випадках, передбачених чинним законодавством України, може порушувати перед Верховною Радою України питання про призначення Верховною Радою України позачергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів.

Інформує Президента України, Кабінет Міністрів України та населення про суспільно-політичну, соціально-економічну, екологічну ситуацію в області та стан виконання повноважень, покладених на обласну державну адміністрацію.

Організовує та контролює розроблення стратегії та пріоритетних напрямів соціально-економічного та культурного розвитку області, здійснює їх моніторинг.

Організовує розробку проектів програм соціально-економічного розвитку області, подає їх на розгляд обласній раді, організовує виконання схвалених обласною радою програм, звітує перед нею про їх виконання.

Забезпечує: реалізацію наданих державою, а також делегованих обласною радою повноважень та здійснення заходів, пов’язаних із організацією належного виконання переданих повноважень міністерств, інших центральних органів виконавчої влади.

Безпосередньо веде питання: фінансів; фіскальної роботи; аудиту; казначейської роботи; використання бюджетних коштів; надзвичайних ситуацій; цивільного захисту населення; забезпечення законності, прав і свобод громадян; внутрішнього аудиту; внутрішнього контролю; запобігання та виявлення корупції; координації суспільно-політичних процесів; комунікації зі ЗМІ; контролю; режимно-секретної роботи; мобілізаційної та правоохоронної роботи; правового та фінансового забезпечення діяльності облдержадміністрації.

Спрямовує діяльність: першого заступника, заступників голови, керівника апарату, усіх структурних підрозділів обласної державної адміністрації; департаменту фінансів; юридичного департаменту облдержадміністрації; управлінь з питань цивільного захисту; інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю (в частині діяльності прес-служби та взаємодії зі ЗМІ); відділу контролю; секторів режимно-секретної; мобілізаційної роботи; внутрішнього аудиту; з питань запобігання та виявлення корупції апарату облдержадміністрації.

Координує діяльність: головного управління ДПС в області; управління Західного офісу Державної аудиторської служби в області; головного управління Державної казначейської служби України в області; Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ); управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в області; обласного військового комісаріату; військових формувань, що дислокуються на території області.

Забезпечує взаємодію: з управлінням Служби безпеки України в області; прокуратурою області; головним управлінням Національної поліції в області; Міністерством фінансів України; Міністерством юстиції України; Міністерством оборони України; Національним агентством з питань запобігання корупції; апеляційним судом області; господарським судом області; окружним адміністративним судом; територіальним управлінням Державної судової адміністрації в області; обласними організаціями політичних партій, громадськими організаціями, профспілками.

Очолює: колегію обласної державної адміністрації; Раду оборони області; регіональну комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій; обласну евакуаційну комісію; обласну надзвичайну протиепізоотичну комісію при облдержадміністрації; є співголовою обласної ради регіонального розвитку.

09.07.2021 13:33